Gå til innhold

Sir_Hood

Medlem
  • Innholdsteller

    65
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Oslo/Akershus

Sir_Hood's Achievements

  1. Heisann Forum, long time no see! =) Jeg kjørte hjem fra jobben i min gode gamle 318iS så kom det plutselig tikkelyder fra motoren(150 000km) som gikk i samsvar med turtallet, og jeg får ikke gitt gass over 3000 omdregninger (som om jeg skulle ha trykt inn clutchen når jeg kommer til 3000-3200) gjelder på alle girene, alt dette skjedde helt plutselig, jeg har levert den på service, men går rundt med litt småpanikk så lurte på om noen her inne vil spekulere i hva som kan være galt! Ellers god helg til bimmers folket!
  2. Den sender ikke ut noe informasjon så vidt jeg forstod, så de kan ikke bevise at du har brukt den med mindre de ser den i bilen.../synes det er mistenkelig at du bråbremser
  3. en liten heads-up til folket denne er lovlig å selge lovlig å kjøpe... *kremt* men det å bruke den er en litt annen sak... sjekk lokale bestemmelser for hvor strengt straff onkel vil gi deg hvis du er uheldignok å bli tatt med den... hehe dårlig salgsteknikk kanskje... men greit å vite før man kjøper den =p
  4. Selger uåpnet whistler: http://auksjon.qxl.no/Blastboy%5F256504
  5. Trikset er å ikke kjøre den! bare parkere den og smile til de som kommer forbi!
  6. uff da blir det å bytte bil med en som er regga i norge før da som er den beste løsning...
  7. Var etter 2000 ihvertfall... =/ Og takker til Oberstløytnanten Eksamen ja... satser på å få noen spmål om bimmers.no så går det nok bra...
  8. Det var nydelig vær på fredag og hadde vaska bilen, den sto derfor under noen trær ganske nærme veien i oppkjørselen vår. Jeg lå da ute å ”leste” til den siste eksamenen min som jeg har på mandag mwhaha uff (før det blir sommerferie og jobbing hver dag så Bimmern kan påkostes i enda ett år). Da kom det to jenter og en gutt gående nedover… de stoppet og så på bilen min med beundrende blikk og hørte ord som ”kult, rått og M3” hehe da smilte jeg fornøyd til meg selv og innså at jeg er på rett vei med min 318iS… Så kommer neste steg: Bilen er importert fra tyskland så ved motorbytte vil det tilkomme avgift, hvor mye vil det koste i avgifter å bytte motor til for eksempel en 328 eller 3.2 M3 motor… og hva annet bør byttes i tillegg? Er det noen som har halvveis peiling på hvor mye penger man må ut med for å bygge om bilen da i deler og arbeid? Så var det bare å ønske de andre på forumet God Sommer!
  9. Hører jeg utfordring?? hehe er fortsatt en god del igjen! =) neste prosjektet er vel skinn i bilen sikkelige sport skinn, svart... ellers så blir vel prosjektet etter det å fikse stereo (ikke noe sinnsvake saker bare noe som funker litt bedre enn vanlig hehe) så blir det eksos hehe og etter det (nå kommer mange til å se dumt på meg) Turbo på en iS-bil (men det blir en stund til, fattig student) hehe Btw sommerfelgene er 17" BBS felger =P (mulig det blir 18" BBS men det blir ikke før neste sommer eller noe)
  10. Hei hei igjen til alle dere på forumet! Har egentlig savna dette forumet litt men har hatt så utrolig mye jobbing og skole og alt det der... så har vel ikke vært her på ett par mnd (skammer meg) + at jeg endelig har fått satt på stylinga da! (på tide!!!) Kommer flere bilder etterhvert men dette er hva som er gjort: Komplett Lumma cl1 kit Hella hvite (vanlige tåkelys) engle øynene til FK M3 vinge stod det når jeg bestilte men *kremt* noe sånt anyway funka i hvert fall =) m3 speil M-tech lister og det var vel det hele! fattig og blid på samme tid... =) Så kommer dommen da... (hjelp!!) Original politiet skal klage så skal resten be meg om å lakkere grillen på front fangeren svart? Hva synes dere? =)
  11. Enda en iS vs 320 diskusjon på gang? Naf-test er lurt det! hadde det på min... "en av de bedre iS-ene jeg har sett" hehe Så da ble det Bimmers Lykke til videre på jakt angrer ikke ett sekund på kjøpet mitt =)
  12. Peugot Partner/Citröen Berlingo har jeg levert aftenposten i... vil anbefale en bil som du enkelt kommer inn og ut av! (og er høy) veit ikke hvor godt det ville være for ryggen å bruke bimmern til sånt Berlingo-en funker den så tar du en pinglete en med minste motor-en... føles som å kjøre en blikkboks men funker og er billig!
  13. Da var pakka kommet! Alt var i skjønneste orden! mwhaha gleder meg som en unge til å få det på
  14. Senka fire foran og fire bak 18" er nok max etter min smak også! Bilen nå: Skal mekke noen før og etter bilder når jeg har fått fiksa opp iS-en
  15. De er greie de men hadde jo vært stas med 18" da
×
×
  • Opprett ny...