Gå til innhold

Catch-22

Medlem
  • Innholdsteller

    112
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    Henr-xps@c2i.net
  • Website URL
    http://www.her-er-vi.com

Profile Information

  • Interesser:
    Fredrikstad

Catch-22's Achievements

  1. Selger min kjære BMW billig! http://www.finn.no/finn/car/object?finn ... l&tot=null
  2. Noen her som har peiling hva som er korrekt mengde psi å ha i mine 235/40-18 dekk på e39 520 touring? Har lest noen andre steder 35 forran og 37 bak.
  3. Heisan folken , den ene angeleyes lykta mi har slutta å lyse ,ikke xenon pæra altså. Den som er nr 3 vis man teller fra høyre , noen som har noen anelse hva denne pæra koster ? Var for kort tid siden å bytta xenon pære hos tronrud.Det kosta meg hele 1550kr med 20% rabat Bilen er en 2001 520 Touring Takker for alle svar
  4. Top Gear er jo helt rått syns nå jeg vertfal.Har alle sesongene ,fins ikke noe bedre ! www.the-realworld.de Her ligger alt du trenger
  5. Hei alle sammen , mulig dette er helt bortkastet men here goes.. 1 juli reiser jeg å 3 venner til Nurburg for å kjøre på Nordschleife. Bilene som skal på tur er som følgende : 1992 BMW M5 Touring 1990 BMW 520i Sedan 1995 BMW 323i Sedan Jeg skal ha med meg en berbar pc og en Qtek 8020 ,som skal kunne brukes som modem ,men jeg får det ikke til å funke desverre . Så jeg leter etter en som jeg kan maile noen bilder og hilsner til fra tyskland , får så å legge de ut her på Bimmers.no Noen som melder seg? Eller noen som har peil på dette med å bruke mobil som modem hehe
  6. Nei ikke noe serlig styr,ikke i forhold til tak spoilern den var dritt den. Ingen av mine passet helt.så de sitter ganske ræva ved blinklysa. Takker for alle svarene.
  7. Sån nå har jeg gjort det som skal gjøres med bilen min. Se bilder her http://www.gressvik.org/bmw.htm
  8. Født i 1983 , men 5 år i hodet
  9. Er du ute etter TOP GEAR gå hit: www.the-realworld.de De har det har alle episodene. Så nå har jeg det åsså mohaha
  10. Jeg og 3 til drar med til nurburgring 1 - 9 juli les mer her http://www.gressvik.org/toilet.htm
  11. Har en 1995 323i Kunne tenkt meg litt frisk lyd så jeg tenkte jeg skulle kjøpe power filter. Men vilket merke bør jeg kjøpe? og hvor?
  12. takker for alle svarene!
×
×
  • Opprett ny...