Det er sant, heldigvis blir alt gjort på verksted fra min side.
Har kvitteringer på alt. Har hatt flere BMW'er nå og KM stand har ikke hatt noen betydning alt i alt. Feil har det vært i fluss på alle sammen.
Jeg er kjempe glad i merke, og det finnes ingen penere biler og se på.
Men jeg er ikke like galdi og betale 6000 kr i rep en gang vær 4 måned.
Det er jo andre ting jeg kan bruke de pengene på vet jeg. Iriterende og gå uten bil er det også vær gang den må på verksted.
For andre kansje det virker som små feil hva jeg har opplevd på et år. "Selvsagt slites Abs delene de er jo av plast ! " Og tenker anderledes på det, men for min del blir det bare: når ryker neste ting? Eller hva er den lyden her?
Nei, kvailtet er det ikke. Du betaler dyrt for bilen, enten staten har gjort det slik eller BMW selv.. De er jo dyrer en feks Mazda, Toyota, og Nissan i andre land også. Nå skal blien på sikkelig service der jeg betaler ut alt av rusk de ikke fant på EU kontrollen ( den gikk bilen igjenom med glans faktisk) Så jeg føler at jeg har gjort det jeg kan for at neste eier skal oppleve en problem fri start med bilen.