Gå til innhold

Neonlars

Medlem
  • Innholdsteller

    450
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Neonlars

  1. Har en som sliter med samme problem, så tenkte jeg kunne benytte samme tråd siden du ikke fikk noe svar. Noen som kan hjelpe??
  2. Noe fremgang eller, Tore??
  3. http://www.bilforumet.net/showthread.php?t=94375 Denne brukte jeg, og fungerte fint!! Lykke til!
  4. Bmw e9: Med all respekt, det virker som om du vet for mye om alt!!!
  5. Her må det filmes!!!!
  6. Var det i starten av denne uken og forrige uke..? Da var det jeg som kjørte te jobb.. hehe.. Har sommerjobb på Sotra, så kjørte med den ut der før eg solgte den..
  7. Bilen er solgt!!
  8. Denne er jo kjekk å ha når onkel-blå ligger bak deg.. Sende ut små koselige meldinger..
  9. Det er fordi bilen er totalt ombygd til facelift utgaven med komplett 325 karosseri.. M-Tech II stylingen var montert når jeg kjøpte den.. Dersom den fremdeles er til salgs om 2uker er det bare å komme å se på den..
  10. Hei ja. Bilen er fremdeles til salgs. La den jo tross alt ut i går da.. Når det gjelder hvor villig jeg er til å gå ned i pris så må dette nesten diskuteres. Har egentlig sagt at dette er mininum pris da jeg har brukt så mye penger og ikke minst tid på bilen. Evt selges billigere med noe mindre annlegg.. Bilen er særdeles fin. Er bare å ringe hvis det er noe dere lurer på..
  11. Ja. Det var det min tur til å selge bilen med tungt hjerte. Grunnen til at jeg selger den er at jeg blir avhengig av varebil fra høsten av. Det meste skal være kommet med i annonsen, men er det noe dere lurer på er det bare å spørre. Det er en 83mod importert fra tyskland og ombygd til 325motor i Norge med nytt karrosseri fra en 86modell i Norge i 1988. Motor byttet i 1995. Alt er i vognkort!!! http://www.autodb.no/cgi-bin/car/detail.pl?nr=1156598
  12. Se om senterringer mangler. Ellers er det kanskje høydekast i dekkene som fører til at det vibrerer i rattet i 80 km/t. Entet vibrerer det ved lavere hastigheter (70-90km/t), eller så vibrerer det ved høyere hastigheter (130km/++) etter "hvilken fasong" det er på dekkene. Husker ikke helt i farten hvilke fasong som forårsaker hva.
  13. Virket jo som det bare var snikk snakk der inne på bilforumet også. Fremdelses ingen som har gjort noe vel..?
  14. Kan være noen som trekker svært mye strøm hos deg. Cd-spilleren min ble ødelagt over natten å når jeg kom ut neste morgen hadde den tømt batteriet for strøm. Du kan slutte kretsen gjennom et ampermeter å måle hvor mye strøm kretsen "stjeler". Mener det skal ligge på 0,2mA eller noe i den dur hvis du har en normal elektronisk krets som ikke stjeler for mye.
  15. Svar på tiltale....! http://www.grapheine.com/bombaytv/play_ ... id=1375138 haha.. tror eg dauer!!
  16. Her er en av Patricks ivrigste konkurenter! http://www.grapheine.com/bombaytv/play_ ... id=1372688
  17. Likte godt regnjakken hans!!
  18. Ja, savner litt ladetrykk!!
  19. E30 325i har no uansett 6'er lyden. Det kan du aldri få i en standard M3!!
  20. Korleis kan du vite at du fekk berre 1600kroner i bot dersom du ikkje har fått rekninga enda? Eg vart tatt i samme boks 17.mai morgon... hadde 85 på speedometet og den blinka... Vart visst målt til 88km/t og 1600kroner i bot... Du vil nok få 2600kroner i bot, og den kjeme nok i posten 2 veker etter datoen du vart tatt! Eg og var usikker på om den tok meg, sia den blinka så seint, men der tok eg feil gitt... Den blinke visst seint! Fordi bilen er registrert på en kamerat, og purken ringte han å lurte på hvem som hadde kjørt bilen. Dermed sendte de et brev på meg der jeg måtte godta forelegget på 1600kr, men har ikke fått regningen ennå. Er vel sikkert en 3ukers tid siden jeg godtok det..
  21. jess, er ombygd.. Da ble sakene litt klarere!
  22. Fin bil, fine felger!!
  23. Batteriet sitter jo bak i både M3 og 325i fra fabrikk, så lite å gjøre med akkurat det Men jeg vet det finnest flere 325i i bmwccn som kjører fra de fleste E30 M3. De er da ombygd med tanke på kun raske runder, og stikkordet er vektredusering. hmm.. på min 325 sitter nå batteriet foran, er ikke dette unormalt..?
  24. Denne boksen ble jeg også tatt av for en mnds tid siden, i en russebil!! hehe.. fikk heldigvis bare 1600kr, men har ikke sett mye til den regningen ennå..
×
×
  • Opprett ny...