Gå til innhold

kjethl

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    lier

kjethl's Achievements

  1. Jeg mener man kan få godkjent toning av rutuer helt fram så lenge det som er foran B-stolpen ikke er like mørkt. Jeg har snakket med politiet om detta (hadde helt mørker ruter fremme også) De sa rett og slett at på sånne type biler (hadde en 520i 92') at de trengte å se hvem som kjørte. Veit bil havna i drammen toner ruter å de setter på en lysere film foran. Mener det står at det må være en hvis type hvis det skal være lov. men jeg har ikke sjekka med biltilsynet. der kommer det ofte ann på hvor du bor på hvor sære de er. Tryne faktor spiller hvertfall inn på Drammen biltilsyn.
  2. Hvis bryteren du snakker om er den for justering av speiler må den stå til venstre for at speilen skal gå i ryggemodus. Er det forresten noen som veit hvordan jeg justerer hvordan speilen går i ryggemodus. Den vrir seg alt for langt ned.
  3. okei. så det er ikke noen justerings muligheter på lukke mekanismen??
  4. har en 528 touring 97' som bakluka ikke lukkes helt på... så når jeg er ute å kjører rister lokket hele tiden. er det noen som veit om justerings muligheter, eller hva som må byttes???
×
×
  • Opprett ny...