Gå til innhold

flaa400

Medlem
  • Innholdsteller

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Flå i Hallingdal

flaa400's Achievements

  1. Jeg har en 535 motor som jeg skal hente i nærmeste framtid. Har tenkt å levere denn inn til totalrenovering. Og da lurte jeg på om jeg kan sette på en twincam topp på dem. "m5????" Det er en storsekser jeg har fra midten av 80 tallet. Sint som ville f......... men vil han mer pulver i den, ikke minst dreiemoment. Er det noen som har gjort det før? Og hvordan løste dere dette uten å måtte kjøpe en "bare" M5 motor for 50k?
  2. Hei jeg skal sette inn en 3,5 liters motor i en e28 2,8l. Må jeg bytte girkasse, kardang og klokke? Eller vil det funke med det som er fra før?
  3. Kunne tenke meg den motoren og kassa. Hvor langt har motoren og kassa gått? Hvor bor du hen? Jeg har selv en e28 84 modell, og skal ha mer pulver i den. Du kan nå meg på email: flaa400@yahoo.no eller tlf 90028758 Mvh Tom R. Øverland
  4. hvis motoren er ikke gått for lamgt og den ikke bruker olje aqv nevneverdig grad, så vi si 3500,-
  5. Jeg lurer på hva jeg skal gjøre for å få inn en V12er inn i e28,en?. Vil motorfestene stemme. Må noe av de faste komponentene i torpedoveggen flyttes? Jeg kan tenke meg å gjøre dette etterhvert og satse på manuellgir i en V12er. Jeg antar at de vil rive noe helt hemningsløst i den e28 etterhvert. Jeg regner med at jeg må sette på en bakaksel fra en 750i?
×
×
  • Opprett ny...