Gå til innhold

tessa888

Medlem
  • Innholdsteller

    27
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    theresejohannessen@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Bergen

tessa888's Achievements

  1. Da var den solgt La den ut på søndag og ble solgt i går
  2. Har en på hånd så må få solgt min så fort som mulig
  3. Må selge bilen min pga kjøp av stasjonsvogn: http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=13826064
  4. Så det var noen her inne som arrangerte på lørdag som va kl 19 på vestkanten men vet ikke om det ble noe av..
  5. Ingenting var avtalt at de skulle gjøre utenom servicen men ser jo de har gjort masse annet også og det skulle de ringt og opplyst meg om og gitt meg en pris, kan liksom ikke bare bla opp 15000 på kort tid for de ikke hadde hatt tid å ringe.. Skal ta meg en tlf til de nå etterpå for dette går ikke ann.
  6. Fikk nettopp bilen min igjen fra service insp ll og regningen var på over 15000 kr, da jeg ringte og bestilte time gav de meg en forhånspris på 4500 kr pluss tusen hvis bremsevesken måtte skiftes, så fikk litt av et sjokk når jeg fikk regnignen. Hva som egentlig skiftes på denne servicen?
  7. Ja er på tide med nytt treff snart vel..
  8. Et treff for alle på vestlandet hadde blitt knallbra ja
  9. får kommet men får ikke brukt min bil da men blir Bmw
  10. Jeg kommer selvfølgelig:)
  11. Samme som her. Tessa888:)
  12. Så den i går jeg også, man kan vel ikke bare sitte fra seg en bil sånn vel.. Vet om noen som gjør det og bare håper andre plukker bilen med seg eller bosser den..
  13. The Transporter:)
  14. Hvor bestilte du det kittet fra i USA? Jeg tenkte å gjøre det samme, har også tre lister og vil skifte de.
  15. Hvor bestilte du det kittet fra i USA? Jeg tenkte å gjøre det samme, har også tre lister og vil skifte de.
×
×
  • Opprett ny...