Gå til innhold

Dogfather

Medlem
  • Innholdsteller

    56
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    jegererik_j86@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Kongsvinger

Dogfather's Achievements

  1. hvis du ikke kan legge ned baksetet (som hos meg) er det bare å nappe ut baksetet, og trê dem gjennom to små HULL som er tettet med gummi! Samma svaret tror jeg du fikk ovenfor, men legg kablene under listene. Da syns de ikke.. og bruk litt makt kos deg
  2. hehe.. ok.. han dusten på BMW sa det til meg.. men men.. my mistake
  3. du veit BMW ikke godkjenner ombygging av m3 lengre..?!
  4. hvis man har dønn orginal motor.. hva mer trenger man til IC'n?
  5. sa jo at jeg kunne kjøpe et par av deg for 500 ,- kr men er du ikke intr.?
  6. skjedde jo jævli mye med de bildene
  7. hva var flausen med m40? sliter med kammen sjøl jeg:S propan plis PM meg... bilen min tikker som en diesel traktor:p og går ujevnt.. samtidig som tikkingen øker med turtallet
  8. nei faen.. feil side det.. ellers er det vell www.koed.dk
  9. www.stylingshop.com
  10. Prata med folk på BMW her en dag. Alle som skal bygge om til m3 m5 etc får ikke lov. Dette fordi det selges kun en håndfull m3'er, m5'er i året. men det blir reg. mange fler på veien. KJenner en som hadde bygd om til m3, han måtte tilbake til 316i. kjipern. Dette fordi chassiet er mye svakere, og det eneste som er likt med en vanlig bmw og m3 er taklistene! DET ER ALT!
  11. word
  12. hekken var rå, men fronten litt for MYE.. kjøp deg kanskje e46 look m3, den er feit, og så får du på leppe + leppe til bakfangeren, og rieger m3 sideskjørt eller noe..
  13. jeg har en grå front-fanger hvis du er intr. og ett par tåkeys som jeg ikke veit om jeg skal ha sjøl enda.. pm hvis intr.
  14. byr 500 ,- kr max.. 50 % siden de er brukt, og 50% av de, fordi jeg ikke har råd til mer..
  15. det blir drit knall
×
×
  • Opprett ny...