Gå til innhold

stigarve

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Brønnøysund

stigarve's Achievements

  1. Hjertelig for at dere tok dere tid til a svare
  2. En ting jeg alltid har lurt på, men aldri har kommet på å spørre om: Når det er masser av minus ute, og man nettopp har startet bilen. Er det da lurt å bruke stereo'n? Mulig jeg bare er teit nå, men har for meg at elementer og diverse er frosset.. Så kan vel ikke være alt for heldig å spille høyt for bilen har blitt varm inni?
  3. Takk ChrZZ Dette begynner å ligne på noe jeg er på utkikk etter ja Når været blir litt mildere, så må jeg nok teste dette ut, hehe. Og det skal sies: jeg er ingen "mekker".. hehe. Så kan bli spennende Eneste jeg lurer på nå, er hva som vil bli de rette pærene å sette i? brukte den karen, men mente de egentlig var for store å bruke Må og få si at bmwguiden.no er en genial side! Nettopp registrert meg her, og har lest "skit masse" på forumene. Hehe
  4. Hehe, nei tenkte å prøve på å beholde verdien på bilen
  5. Heisann! Lurer bare på om det er vanskelig å skru løst dashbordet i bilen min, med tanke på airbag. Og om det er mulig å bytte belysninga i bilen inni dashbard instrumentene. Tenkte på å sette i blå pærer i såfall.
  6. Ja den spilleren kunne jeg godt ha tenkt meg Men tenkte ikke å bruke så masse penger på prosjektet der.. Hehe. Må prøve å holde meg under 10k grensen Blir jo ca 2'500,- for den multimedia boksen også.
  7. Jepp =) Du kan styre cd/dvd menyen via touch screen vil jeg regne med.
  8. Hehe, ja den er grei. Skal sende deg en mail
  9. Takker Men har du ikke bilde også? Og hva kommer frakta på egentlig? Og kan jeg ikke betale med kort med en gang? Hehe, blir en del spørsmål
  10. Hei! Noen som vet av billige neon ringer (blå) til 12" element? Har kun funnet slike
  11. Heisann! Lurer bare på om det er noen som har noen gode ideer til montering av multimedia i en Compact, og ikke minst valg av komponenter. Har ikke kjøpt noen enda, men etter som jeg forstår det har jeg 2 muligheter: Og i begge eksemplene skal jeg bruke en Snedig-boks, vet at denne er uten harddisk. Men blir billigere å kjøpe en harddisk selv å sette i. Er det da noen her som kanskje vet hvilken type man må bruke? Med tanke på risting o.l. Vet ikke om de harddiskene som man kan kjøpe den ferdig med er noe spesielt med, står ingen plass. Det å plassere en PC i bilen er en tanke jeg for lengst har slått fra meg. Unødvendig når man kan sette inn en sånn snedig-boks 1. Å kjøpe f.eks DVD med integrert skjerm (Har i skrivende stund ikke klart å finne en med forsterker. Står på en tysk side at denne karen her skal ha, men ser ikke på bildet noe som helst inngang til høyttaler ledninger) eller 2. Å kjøpe f.eks. Sony MEX-R1 DVD spiller og sette en Pyle 7" ekstern skjerm over DVD spilleren. Her har jeg laget et lattelig bilde av eksempel 2, hehe. Bare så en lettere kan se hvordan det blir Mitt gamle utstyr: En Sony CD spiller uten AUX inngang, så den må bort uansett. Basskasse baki med 2stk 12". Så egentlig siden jeg skal bruke en slik multimedia boks, så hadde det kanskje vært nok å bare kjøpe en ny CD spiller med AUX inngang. For boksen kan jo sende bilde rett til skjermen. Men har enda ikke funnet en CD spiller til en billig penge (<2000kr) som også matcher dashbordet.. Hehe. Er litt opptatt av at det skal se bra ut Kommer sikkert med flere "teite" spørsmål senere. Her er et gammelt bilde av gliset by the way har en pen liten spoiler bake nå
×
×
  • Opprett ny...