Gå til innhold

brunobrun

Medlem
  • Innholdsteller

    95
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    turbo_einar@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Ålesund

brunobrun's Achievements

  1. Beklager, er innom her 2 ganger i året og har ikke fått med meg det..
  2. du er ikke sann... 200 linjer om hva han ikke kan gjøre, og hva DU mener burde blitt gjort... lukter dårlig...
  3. luftmendgdemåler, feil måler, eller gåen... vedder bestemor mi, + e36n min på det....
  4. ja, ingen problemer... he vel noken heilt blanke 17" du kan få... øre for øre, tann for tann...
  5. "egentle" men det betyr vel ikkje starter, dynamo, vannrør, radiator, lmm, osvosvosv?? du "fikk" coolern min også da?
  6. Du selg alle m5 delen ole he liggende ja.... lur du erik... å intercoolern min! forbanna slask... skal gledelig gi ALLE som kjøpe noko her eit dask i trynet med balltre
  7. ka du driv å selg alle tinga ole he betalt for for da????
  8. Mere info på WWW.SNUSK.NO eller www.komtilbakeMedIntercoolernDuTOK.com
  9. 2. bilen jeg har sett deg komme med den komentaren på, og jeg har bare sittet her 15 min å surfet.... dårlig økonomi eller bare lever du av å ødelegge for folk... la da folk få kreve hva de enn ønsker for bilene sine, uten dine ubegrunnede dumme kommentarer..
  10. byr 15k kan komme å hente den i morgen...
  11. Egentlig tror jeg att jeg roter litt her Men.... ser nå att det ikke fins noen instillinger for trigger a-b-c osv på dette sprutet... mulig jeg bare villeder deg... mvh.
  12. Det blir da 60-2.... da er det 58 som står igjen... da blir det: Number of teeth per crank rev 60 Number of missing teeth 2 Crank angle when missing tooth aligns with sensor 78 Number of cylinders 6 Trigger A 3 Trigger B 23 Trigger C 43 dette i følge en "trigger generator" jeg har... nå har jeg ikke satt inn alle de andre tingene du har lagt inn her... men kan sende deg den saken om du vil prøve... er ikke noe serlig på haltech. har satt meg mest inn i megasquirt og noe autronic..
  13. hvorfor velger du 120 tenner? du kjører wastespark ja? da trenger du bare å telle deg fram til den tanna sensoren peker på når motor er i Ø. å dele resten på 3. så det blir 3 tenner pr. runde... om ikke jeg er totalt idiot nå, har da holdt på litt med de greiene der..
  14. de fleste som ikke får det tett har gjort ett eller annet feil, kanskje 10% av tilfellene er det pakningen som er feilen... du bør også bruke locktite sin paknings spray eller tilsvarende.. om overflaten i dine øyne så "bein" ut så er det veeeldig lite som skal til når pakningen du monterer er av ett såppass hardt materiale som mls(stål og aluminium)... beste er uansett å plane både blokk og topp, da bmw blokkene har en tendens til å ha ett bra "søkke" mot midten av blokken, i mitt tilfelle var det 2/10mm.. "konklusjoner som ikke har rot i virkeligheten" tror muligens jeg har skrudd en del mer motor enn den vanlige mannen i gata, så rot i virkeligheten har det nok.. selv om jeg ikke selv er noen fan av mls pakinger støtter jeg det faktum att om det blir gjort rett, funker det. mvh.
×
×
  • Opprett ny...