Gå til innhold

iverseo

Medlem
  • Innholdsteller

    312
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Smøla, Kr,sund

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

iverseo's Achievements

  1. Hei gjelder 2002-2003 modellene Noen som vil dele erfaringer med dette? Tåler Gir osv dette? Mvh Ole Iversen
  2. Hvis du bruker El vifte fra E34 eks M5 så passer den på millimetern inn i frontramma.
  3. Solgt!
  4. Innbytte ikke mulig desverre. Priasant 235.000,-
  5. Fin 2001 Mod 330Ci Selges! Sprek Bil! 146.000Km, Topasblau Metallic, 17" Vinter 18" Sommer. Sort Sportsskinn, navi, regnsensor, harman kardon anlegg, ryggesensor, Sort taktrekk, EL Memory seter, Dekktrykkssensor, Xenon, Aut Aircondition, Kjørekomp++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Full Utstyrsliste kan mailes.( 45 nr) Ring 4819 4854 Ole Iversen
  6. Gjelder dette både Man og Aut kasser?
  7. Hei Vurderer å gå til innkjøp av X5. 2001-2003 Mod. Har i den forbindelse hørt at Girkasssene på noen modeller kan være svake, spesielt ved hengerkjøring. Kan noen fortelle hva som er saken, hvilke mod dette gjelder, gjelder dette både Diesel og bensin? Er det trygt å kjøpe bil hvor girkassen er byttet? Ser noen annonser står med byttet gir, og at garantien fortsatt gjelder. Iverseo
  8. Har problemer med at stereoen i bilen mister lyden.. Dette er et org harman kardon anlegg og navi. Plutselig så kan lyden forsvinne, gjerne i forbindelse med dumper i veien. Av og til hjelper det å slå av og på radion igjen og lyden er tilbake. Det er sikkert kontaktproblemer, men om noen har et korrekt svar på dette hadde vært fint. Andre som har vært borti samme problemet? Takker for svar.
  9. Vurderer å gå til innkjøp av E90 318D Men vil høre hva deres erfaringer er, da tenker jeg først å fremst på prestanda. Gjerne om noen har kjørt denne med chip? Bør jeg på 320D med en gang eller vil en chippet 318D fungere tilnermet like godt som en org 320D?
  10. 3 små hull, ett under bakfanger h side. Ett hull på 1,5x1,5 cm forann høyre bakhjul Ett lite hull mellom sikringsboks og torpedovegg. Dette er kun små hull som tar 2 timer å ordne, det vil si "rene" rusthull. ikke store sterkt angrept områder.
  11. 35K uten skilter, slik den står. Kjøper må da Eu godkjenne før skilter kan monteres.
  12. Bilen går nå for 35000 slik den står.
  13. Disse byttehandlene deres kan dere bare slutte med. Fyller opp tråden med bare søppelposter rundt dette.
  14. Bilen kan vises i Kristiansund i morgen Mandag 14 Juli. Det kommer en å kiker på bilen, flere som er int i besiktigelse? Da leier jeg prøveskilt slik at ev kjøper kan kjøre den hjem.
  15. Bump
×
×
  • Opprett ny...