Har et sett felger liggende som jeg skulle hatt vekk.
4 stk 17"x7,5" M5 look med Yokohama 235/40 dim. Dekkene er dog av noe eldre utgave men har ca. 4 mm igjen så de burde nå holde en sesong. Felgene er fremstår som nesten strøkne.
Thule takbøyler til E46 sedan selges. (1 år gamle lite brukt, Nypris 1.200,-)
Selges til halv pris + porto.
Har også orgniale oransje blinklys fremme og orginale baklykter med oransje blinklys som selges billig. stod på en 01 mod sedan(før facelift)
Latman er nok vektøyet som må brukes her ja, lite som slår kraft x arm såfremt det er plass til det. Kommer de ikke da så kan du prøve å varme dem. Evt. prøve å stramme boltene for så å nykke til i motsatt retning.
Rydda litt i garasjen, fant orginale speil i cosmossvart samt orange blinklys fremme, midten og bak. Hvis du trenger noe av dette til en billig penge ta kontakt.
Det kan ha like mye å gjøre med bruker av bilen. Og også hvordan bilen blir brukt... køkjøring sliter som kjent mer på clutchen en vanlig kjøring.
Hvem hadde denne bilen før han?