Verkstedlokaler til leie
Verksted lokaler med løftebukk og noe lager til leie på Vålerenga.
Egen port, Alarm, Trykkluft, Dekkreol, tilgang på dekk maskiner, Sluk med oljeutskiller, WC /vask, ink. strøm. kr 4000.- + mva (kr5000.-)i mnd.
AP Carbon Clutch
Ny overhalt hos AP Racing. (som ny)
3 platet, 140 mm, 8 bolt, 23 tenner splain, Trykkplate clutch.
AP Racing clutch selges.
Ring for info.
Ikke SMS
Tlf 90084272 Thomas
Det er en svakhet på E39 at kupevifta står å går litt av og til etter at bilen er stoppet.
Det kan være ett rele`som henger.
Ta av begge batteripolene og hold dem mot hverandre ett halvt minutt, så du tømmer alle kondensatorene.
Eller ta ett voltmeter og mål utaldingen. skal være under 100 milli amp. er den over det så kan du trekke ut en og en sikkring for å se hvilken kurs som står og trekker.
Kommer det mye "grå" røyk (vanndamp) ut av eksosen ?
Er det vann i olja ?
Olje i vannet ?
Ta av oljepåfyllingslokket når bilen går og kjenn om det kommer masse trykk opp der
Hvis du starter kald bil og stopper den ganske fort (før bilen blir varm) og tar av radiator lokket, kommer det mye trykk der da ? NB! IKKE TA AV RADIATORLOKKET NÅR BILEN/VANNET ER VARMT!!!!
Eller hvis du har hatt av radiatorlokket, så må du kjøre bilen varm (så termostaten åpner og slipper igjennom vannet, så lar du bilen stå til den blir kald, for så å ta av lokket, og kjenne om det kommer trykk der.
Men det er nok det, siden du kjenner masse trykk i slangene.
Så det kan tyde på at enten pakkningen har gått eller at det er sprekk i topp eller blokka
Hva slags motor er det ?