Gå til innhold

bmw e34=)

Medlem
  • Innholdsteller

    576
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om bmw e34=)

  • Bursdag 11/29/1986

Profile Information

  • Interesser:
    Bergen

bmw e34=)'s Achievements

  1. kan hente de i dag for 4000
  2. Hvordan er dekkene? hvor i landet?
  3. Kjøpte et originalt thermostat som jeg ikke fikk bruk for likevel, har kun åpnet eske, aldri vert brukt eller montert på bil, selges for 450 kr. koster 665,27 på gs.
  4. Selger en e36 316i. bilen stoppet her en dag og jeg har ikke fått start på den igjen, det var ingen ulyder i motoren, så hvis man får start på den igjen går den helt fint, tror det har noe med startsperren å gjøre, sikkert en enkel sak for den som har utstyr og peiling til å finne ut av det. Jeg har ikke tid eller penger til å finne ut av det, bilen har gått ca 217000 og har flere nye deler etter sist eu kontroll, blant annet: Ny frontrute, ny bensinpumpe, ny coil, nytt eksosanlegg, og noen nye foringer på bærearmene foran.Er ett hjullager bak som må byttes men det er kjøpt nytt på gs og følger med, Følger også med sommer og vinterdekk. TLF: 46741221
  5. Har en 1993 316i som ikke vil starte, har hatt samme problemet med den før, da var det pga jeg hadde byttet dører på den, og da slo startsperren inn, så jeg koblet fra kontakten i døren og bilen startet. men nå vil den ikke starte igjen, og jeg tror det har med startsperren å gjøre, noen som vet hvordan jeg kan få koblet fra startsperren? koblingskjema?
  6. du har pm
  7. Vet du om det passer på en 93 modell 316?
  8. Hvor mye hadde du tenkt for det?
  9. har du det enda?
  10. Det er en 93 316i m43 motor
×
×
  • Opprett ny...