Gå til innhold

Linda

Medlem
  • Innholdsteller

    35
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Linda

  1. Byr deg 1100 hvis det passer e46..
  2. Hvordan pris har du tenkt deg for frontlampene?? Hvordan stand er de i? Er glassene blasse?
  3. pris?
  4. Komplett skinn interiør til 02 E46 stv ønskes kjøpt. Evnt sportseter i stoff kan gå ann..
  5. Noen som har en el. vindushever som passer 02 E39 stv venstre foran??? Trenger også motorplata som skal sitte under motoren!!!
  6. Hvordan pris har du tenkt deg a?
  7. Stasjonsvogn 150 hester diesel selges meget billig!! - 201000 km. - Nye piggfri hjul. - Hvite blinkere foran. Bud over 119 900. Ring/sms/mail for mer info! 93649407 Linda.
  8. Motstanden får du nok kjøpt på GS/Tronrud bil.. de gir deg også tegning evt.. Spørs om du har koblet av hele sleperingen for å sette på nytt ratt da? Roger
  9. IKKE ta sats hvis du skal ha de av hele!! ved å ta hånden ned etter du har tatt av platen over, kjenner du det stikke små "nabber" ut på innsiden.. Ved å trykke disse inn mot grillen(der du kommer til hvertfall) kan du lirke de ut når du begynner der du har fått løsnet de.. Dette fikser du! Bruk bare ikke verktøy, evt en plastspak. Da vil du ikke ripe fangeren din.. Lykke til.. Roger
  10. Linda

    dørpanel e39

    Sant med de skruene, men er det ikke klips rundt og ett hovedklips ved håndtaket som skal løftes opp for å frigjøre det stor klipset? Mente det var sånn jeg.. Og de klipsene rundt ved panelet sitter som regel ganske så hardt!
  11. Motstanden skal settes der koblingen du tok av inn på airbagen i rattet.. Evt om du kan sette den nede ved sleperingen er usikkert.. Roger
  12. ok, det høres fornuftig ut.. Har det vært noe svakhet med hovedpumpe til dieselen på disse eller?
  13. Da har hele innsuget/egr ventil vært til grundig vask og er skinnende rent!! FORTSATT er bilen død, ikke antydning! Er det noen som har erfart noe med dårlige dieselpumper eller lignende på disse???
  14. Så bra, men kjører ikke penest i klassen jeg da men.. MEN, hvor pokker sitter egr ventilen og ville ikke det kommet opp på sjekk av feilkoder?
  15. Det er ikke noe jeg håper, i beste fall kan en rens av innsuget holde. Værste fall må toppen av, og vi snakker 15 tusen i reperasjon!! Derfor lurte om noen hadde en ide her kansje.. De har sjekket diesel pumpe/trykk/følere etc ja..
  16. Godt å høre att flere har hørt om dette da.. Syns ikke direkte jeg er lett på vaieren og strammer den forholdsvis ofte men.. Spørs hva forrige eier har gjort da:( POKKER!!
  17. Lurer om noen er litt bedre på Bmw enn meg! Som sagt topic sier 2002 Facelift 150hk diesel: Bilen har vært tildels vanskelig å starte siste mnd, og her en kveld var den død! Bilen bare kjinner uten form for tenning. Fikk tlf fra verkstedet idag, de hadde kjørt feilkoder og ingen var å finne. de hadde ring Trondrud, og de sa det var skjedd att disse sotet/kokset igjen i kanaler og innsug. Derav får den ikke luft inn.. NOEN som vet/opplevd dette???
  18. Ingen som har skiftet dette??
  19. Har du sjekket gløderele/styreenhet for glødinga? Jeg måtte skifte det på min.. Litt andre symtomer men.. Verdt ett forsøk?
  20. Hei. Skal skifte gløderelet eller glødestyreenhenten på bmwen min, men jeg finner det ikke.. Noen som vet hvor det sitter på disse bilene?
  21. Kunne du ha skrevet opp noe av utstyret?? automat? soltak? klima? ++++
  22. Bilder?? Passer denne til stv??
  23. Den virker hos meg.. men uansett så er det en 98 modell. 318. Nettopp eu godkjent og service. Bilen har klima, alarm, avtb hengerfeste, s/v hjul, kjørecomputer ++. Har skiftet til FK automotive lykter både foran (angeleyes) og bak. Bilen er meget fin!
×
×
  • Opprett ny...