Gå til innhold

cytec

Medlem
  • Innholdsteller

    24
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    ja
  • Yahoo
    nei

Profile Information

  • Interesser:
    eikefjord/flora

cytec's Achievements

  1. nettopp dt er har gjort i mine. å der er reflektoren ødlagt:P
  2. eg har Angeleyes fra bsbildeler no. men dei er ødlagt. så vil ikkje kjøpe dei igjen. men korleis vil dt bli å montere xenon kit i fjern lysa på hella sine Angeleyes ? har ein kompis som kjøpte hella sine, å på dei er dt ein plugg som du setter pæra inn i å som festes i lykta. å den pluggen passer ikkje til xenon pæra siden kablane kjem ut bak pæra.
  3. lurt på å kjøpe angeleyes til bilen, e36 320i 98mod coupe. noen som veit om noen bra nett sider eg kan se på?
  4. viss du søker på forumet, så får du opp mangen innlegg ang effektanlegg.' men schmiedmann har enkel bakpotte, seier den skal vere bra. http://norway.schmiedmann.com/index2.htm http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=54540
  5. på kjørecomputeren har eg ein knapp som står "check" på. er dt den "check controll" knappen dere snakker om?
  6. lysreleet ligger i sikringsboksen. men hadde samme problemet på mine lykter og. å der var dt eine lodinga inni lykta som var gåen.
  7. ok=) takker for svar:D
  8. ka som er forskjell på simon DTM og eisenmann? tenker på lyd å kvalitet?
  9. ok takker for svar=) då blir dt vell eisenmann eg kjøper.
  10. men får eg med alt av rør fram til katta ? viss eg kjøpe eisenmann?
  11. schmiedmann ? er dt ei effekt potte og? men veit du om dt følger med alt av rør å sånn som skal gå fram til katta på eisenmann?
  12. nei:P vil bare ha litt råere lyd hørte på eit lydklipp fra eisenmann. å den hørtes veldi bra ut, men veit ikkje korleis scorpion er?
  13. hei. lure på å kjøpe effekt anlegg til bilen. e36 320i 98 mob. men så veit eg ikkje ka eg skal velge. noen anbefalinger? takker for svar:D
  14. cytec

    ulyd m52

    har samme ulyden i bilen min, fekk bekjed fra bilforhandleren at dt var varmesjoldet som tok ned på mellomakslingen. å lyden kjem ved litt turtal å oppover bakker.
  15. viss eg ikkje husker feil så er dt grønt å ligger rett over abs relet, abs releet dt er rødt.
×
×
  • Opprett ny...