Gå til innhold

LowRider

Medlem
  • Innholdsteller

    11
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Nittedal

LowRider's Achievements

  1. hehe..ja hadde ikke vært deilig
  2. non andre som kanskje har en ide om hva det kan være?
  3. Fikk ugjevn tomgang nå i stad. Hjalp ei på jobben med å få start (startkabler) når jeg tok dem av bateriet hennes klarte jeg å få + og - til å møtes. var etter dette at den begynte å loke. noen som har aning på hva det kan være? den går fra 1200rpm til 2000rpm. opp og ned hele tiden. er en E34 525i(90)
  4. Hei! Når jeg kjører bilen min(E34) så begynner den å riste no grasalt når man kommer opp mot 100 km/t. og når jeg trår på bremsen rister det enda værre. når jeg bremser rister det net til 75km/t , men når jeg er under så rister det ikke. Tenkte med en gang at det var bremseskivene som var skjeve, men så snakka jeg med en som sa at det kunne være bærekulene. Noen som har en formening om hva det kan være?
  5. *Bump* Ideer?
  6. er den jeg mener:P hehe. ringte til en bmw sjappe på kjeller å spurte om de hadde denne, men han karen sa at den sikringen var utgått Han sa også at jeg bare kunne bruke en ledning mellom der.
  7. Noen som har noen andre forslag?
  8. Var litt kjapp i lesingen der. hehe. Powerlink-sikring var det det het Leste denne posten (http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=4 ... ht=takluke) Han har nogelunne samme problem som meg. Der jeg fikk denne mistanken fra;P
  9. Var litt kjepp i lesingen der. hehe Powerlink var det det het Leste denne posten (http://www.bimmers.no/viewtopic.php?t=46127&highlight=takluke) posten. Han har nogelunne samme problem som meg. Der jeg fikk denne mistanken fra;P
  10. Tror det er en sikring. surfa litt rundt her på bimmers, og fant en som hadde samme problemet. var vist en Powerflex-sikring som var gåent. Noen som vet om dette kan stemme?
  11. Hei. Var ute i bilen nå, og da kutta plutselig cd-spilleren å spille, men ikke nok med det. Takluka ville ikke gå ned, og sentrallåsen streika også. Noen som har peiling på hva dette kan være? Noe så enkelt som en sikring?
×
×
  • Opprett ny...