Da jeg fikk opp feil på en service på alle glødepluggene, fant vi ut at det lureste var og bytte gløderele`, Alle Bavaria verkstedene vi snakkte med 4stk, mente det letteste var og skru seg ned fra toppen av motoren, ut med deksler innsug og div greier for og komme til, siden gløderele ligger under innsuge.
Så vi startet med dette, men etter og skrudd ut innsuge så fant vi relet men det var enda langt igjenn før vi kunne komme til.
Da bestemmte vi oss for og jekke opp bilen og prøve og komme til underifra, alt vi gjorde var og skru løs di 3dekslene.. (2store og 1 lite "under førersiden" ) var litt trangt men med litt knoting fikk vi releèt ut.. mye enklere enn og skru seg igjennom fra toppen av motoren.