Gå til innhold

Brave

Medlem
  • Innholdsteller

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Tønsberg

Brave's Achievements

  1. Hva er nøyaktig vekt uten fører på 320dT? Står så mye forskjellig rundt omkring. Hva står i vognkortet til dere som har 320dT.? Er det noen forskjell på vekta mellom 136 hkern og 150 hkern? Er det commonrail som er forskjell på disse to?
  2. OK, takker for svar. Er vel stort sett det jeg har sett for meg. Hvertfall sportsstoler ,automatisk klima og sportsunderstell. Noen som har noen formening om hva jeg maks bør gi for en pent brukt 01 modell som har gått 100-120k???
  3. Er på tur til å skaffe meg en E46 diesel touring. Har totalt forelska meg i den bilen nå. Skal da ha en 01 modell, enten 318D eller 320D. Er det noe spesielt man bør se etter på disse bilene. Hva bør man ha/ ikke ha??? Har aldri vært borti BMW før så skulle gjerne hatt litt info om dette. Hva kan man gi for disse bilene? Ser at de ligger opp mot 250 på finn. Takker for alle svar!
×
×
  • Opprett ny...