Gå til innhold

pepsi

Medlem
  • Innholdsteller

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

pepsi's Achievements

  1. 7.0!
  2. Har en e46 med vanlig Business CD spiller/m mp3. Pluteslig en dag virker ingen av knappene. Dvs for å få dem til å virke må jeg trykke på klokke knappen deretter lynrask trykke på en knapp. Har prøvd å fjerne strøm uten hell. Noen som vet hvordan jeg kan få "restartet" radioen?
  3. Ventet på en norsk DIY på dette området, lykke til!!
  4. Begynner å bli rimelig klar for å prøve en dobble din løsning. Finnes mange DIY guider å finne på området. Blant annet denne: http://forum.e46fanatics.com/showthread ... talling+ac
  5. Noen flere erfaringer med etter montering av Pioneer AVIC-D3 eller evt andre tilsvarende enheter??
  6. Hei.. Akkurat kjøpt meg en 320d 2003 model. Til nå er jeg meget fornøyd. Men har en rekke spørsmål som jeg håper jeg kan finne noen svar på her. For det første er det en del ting jeg har lyst til å bytte utbedre: Samboer skulle på død og liv ha lyst skinn, noe som viste seg vanskelig å finne, og når vi fant den måtte vi kompansere ved å velge en bil med manuelt klima. Nå ser jeg på Koed at mann kan kjøpe Autoklima for å montere på det manuelle klima for drøyt 3000,- noen som har prøvd det?? Videre har bilen gule blinklys i hovedlyset og på skjermen. Noen som vet hvor jeg finner hvite blinklys, på koed har ser det ut som de ikke har til faceliften. Vurderer også å trimme litt, noen som har noe erfaring med TSracing?
×
×
  • Opprett ny...