Gå til innhold

sognern88

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    sognekongen_16@hotmail.com

Profile Information

  • Interesser:
    Gjøvik

sognern88's Achievements

  1. takk for tipset:-)
  2. jeg vurderer og bytte bil til sommeren og tenker da på en 7-er. vil ha en med v8 er men er det noe særlig med 730/735 kontra 740 prisforskjell tatt i betraktning? og hva bør jeg se etter da jeg skal kjøpe en sånn bil? km-stand, rust, feil/mangler osv??
  3. Ønsker og kjøpe forseter til min-91 modell 316. de skal være av typen blå/lyseblå og i helt standard kjedelig stoff. altså helt originalt førerstolen er egentlig den viktigste så kom med en pris så kommer vi til enighet;-) den bør også være hel og i orden uten rifter:p jeg kan nåes på mail eller tlf 47845366:-)
  4. Takk for tipset:-) skal prøve å få på plass flere bilder:-)
  5. Noen som veit hva jeg kan få igjen for en E30 316?? den har gått 126000 med service hefte fulgt fram til 98000 ca.. bilen fremstår som strøken og i bra stand. kjørt av eldre person fram til jeg kjøpte den for ca 1 år siden. bilen er ellers i 100% original stand både utenpå og inni:-) interiør er strøkent med unntak av dør hådtak på førerside. det finnes steinsprut rustflekker i hulbue på venstre side og nederst på bakplate. bilen er velholdt og i god stand. netopp EU-godkjent. det er forøvrig en 1991 modell som er siste utgave av E30.
  6. ønsker og kjøpe clutchpumpe til e30 316i -91 mod. det er den som sitter på girkassa og ikke den som sitter oppe ved pedalen
  7. sliter med at pumpa slipper av trykk, og bilen begynner og gå av seg selv. er denne vanskelig og skifte og hvor sitter den ?? dette er på en bmw 316 E30 -91 mod. pris på brukt pumpe kunne også være interesant ved bytte
×
×
  • Opprett ny...