Gå til innhold

Christopher520i

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Christopher520i's Achievements

  1. Ser ut som jeg ender opp med å kjøpe Osram Nightbreaker h7. Har hørt at disse skal gi veldig godt lys. noen som har noen erfaringer?
  2. Okay. Har tydelig missforstått bixenon. Har halogen på fjernlysene og xenon på nærlys. Er det på noen måte jeg kan bare kjøpe et par pærer og putte inn? Jeg tør ikke å gjøre noe med bilen Så løsningen for meg er hvis det er mulig å kjøpe et par pærer og bare bytte de halogenpærene jeg har? (i et par bedre halogenpærer)
  3. Hei! Jeg er den heldige eier av en BMW 520i 1999mod. Jeg er storfornøyd, men syns fjernlysene mine er litt svake. Har bixenon lys (Nærlys= Xenon, Fjernlys = Halogen). Jeg lurer derfor på om det er noe vits i å bytte pærene i fjernlyset mitt? Og hvilke pærer gir godt lys? Er helt blank på området, med andre ord; Jeg klarer å åpne panseret, men stort lenger kommer jeg ikke. Chris!
  4. Hei! Jeg er den heldige eier av en BMW 520i 1999mod. Jeg er storfornøyd, men syns fjernlysene mine er litt svake. Har bixenon lys (Nærlys= Xenon, Fjernlys = Halogen). Jeg lurer derfor på om det er noe vits i å bytte pærene i fjernlyset mitt? Og hvilke pærer gir godt lys? Er helt blank på området smile.gif Chris! oja... herlig start Skjønte nå at denne skulle ligge i bilteknisk. Moderator kan slette denne
×
×
  • Opprett ny...