Gå til innhold

SPREe

Medlem
  • Innholdsteller

    9
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Sauherad

SPREe's Achievements

  1. Aha, Skjønner. Takker for svar!
  2. Vurderer å sette in to 10" og et 12" element i bilen min. Har hørt litt rund og noem mener at det ikke kommer til å bli bra. Noen som har erfaring/meninger om dette? (Gjærne bilder!)
  3. Vurderer å kjøpe meg det gule settet til pioneer, for å ha det i dører og hatte hylle. Bilen er en 320coupe! Noen som har erfaring med dette angående lyd og ikke minst om det vill passe?
  4. Strøkent forklart! Takk skall du ha! Er det foresten noen som vet om en bra plass å kjøpe slike ringer?
  5. Dreiv å lette på nettet etter angeleyes til bilen min. Jeg fant en side, der de solgte bare ringene, så forsåvidt greit nok ut, men jeg lurer på: Er det noen som har prøvd dette? Passer det over på orginale lykter til E-46 Coupe 01mod? Isåfall er det vanskelig å montere??
  6. hor mye kan den chipes og hvor mye er anbefalt??
  7. Noen som vet hvordan det går med tv i bilen, når det ny bakkenettet settes i gang og det gamle legges ned??
  8. så du bruker bare en fonokabel mellom dem da!?
  9. Hei, har en E46 CIA. Har tv og navi i den. Lurer på om det er vanskelig å koble til egene forsterkere til den enheten som sitter i bilen??? Trenger litt mere lyd
×
×
  • Opprett ny...