Gå til innhold

sams

Medlem
  • Innholdsteller

    13
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Nærbø

sams's Achievements

  1. Noen som har tips til et bra effektanlegg på en e30 320i?
  2. Har en m20b23 motor til salgs, kjørt rett under 200000km. Motoren er strøken bortsett fra at det bør nok byttes noen pakninger, svetter litt olje. Reg.reim skal være skiftet. Gi bud. Har også kardang og girkasse til motoren.
  3. Hei Dette ser gjo ut til å bli skikkeli bra, skal snart i gang med et prosjekt selv, starter om ca.2-3uker. Hvilke felger har du tenkt å sette på?
  4. takk, skal skjekke det og
  5. ok takk, skal sjekke det
  6. Heisann, har en e30 323i 85mod uten servo. Det er noe som bjynner å hyle noen ganger når jeg svinger, samme om jeg har litt fart eller kjører seint, noen som vet hva dette kan være?
  7. Har noen gule front lykter til e30??
  8. Hei Har du begge stolene framme, isåfall i vilken stand er de i ?
  9. Skal snart i gang med et omfattendes prosjekt, kjøpte for en stund siden en 86mod 323i som var planen å restaurere, men etter litt riving fant jeg fort ut at det blir for mye rust å fikse. Sist helg derimot kom jeg tilfeldigvis over en kondemnert 86mod 320i, får den hjem om ca.3 uker. 320en har stått stille i 2år! men det fins nesten ikke rust på den, motoren er defekt men va gjør vel det:P litt skade på venstre skjerm bak. Skal ta motor og understell fra 323en over i 320en. Blir et hekkans arbeid, men men hehe:) Kommer tikkenes inn bilder når jeg bjynner på prosjektet. Kom hjerne med tips;)
  10. jeg har samme bil og i hvertfall på denne modellen er det autochoke, la den ruse seg selv opp på 1500-2000 ca.5min til den er nede på ca.900-1000 igjen, da er den klar til å kjøres skikkelig ps.ingen biler skal kjøres hardt når de er kalde, vis du ikke "vil" ødelegge motoren:P
  11. sams

    M3 bredding

    Hei Hvor får jeg tak i m3 bredding, helst uorginale skjermer.
  12. sams

    e30 rust

    Hei. Hvilke plasser bør jeg se etter som det kan ligge skjult rust på disse bilene?
  13. sams

    Restaurering

    Hei. Har kjøpt en e30 323i 85mod som jeg skal pusse opp, er helt ny når det gjelder bmw så trenger mangen tips, som f.eks. er det normalt at måleren som viser hvor mye den bruker pr.100km skal stå helt til høyre når den sviver på tomgang?? og hvordan kan jeg justere hvor mye bensin den skal ha???, får litt for mye.
×
×
  • Opprett ny...