Rydda unna litt i boden her om dagen, så skal kvitte meg med en del ting som ligger å støver ned.
Har et sett originale 17" m-tech? felger. Ene framfelgen er noe kantkjørt, men ellers ser de ok ut. Foran er det Vredestein Ultra dekk med dim 225/45 og bak er det Nexen N7000 dekk med 255/40 dim. Alle dekk har bra med mønster igjen. Ene bakdekket har en skade, vises på bildene. Alle felger er 8.5x17". Usikker på innpress, klarte ikke å finne noe på felgene. Skal sjekke dette nærmere.
Prisantydning 4000,-/bud.
Har to xenonkit, begge av merket Xentec.
Et sett med HB4 pærer og 8000K, brukt ca 2mnd.
Et sett med H7 pærer og 4300K, kun testet en gang.
Prisantydning 400,- pr sett/bud.
Har en Rieger Infinity bakfanger i ABS plast. Kun prøvemontert. Bra passform, passer sedan/touring preface.
Prisantydning 1500,-/bud.
Sideskjørt også Rieger Infinity i ABS plast. Disse er og kun prøvemontert, og bra passform. Passer sedan/touring preface.
Prisantydning 1500,-/bud.
Ei DynaBel BF4501 monoblock, 450w rms i 4ohm og 1200w rms i 1ohm.
Helt grei forsterker som kan drive mellomstore subber. På denne er linjeutgangene defekt, så forsterkeren er åpnet og signalkabler er loddet på kortet inne i forsterkeren. Fungerer helt fint uten noe støy, har fungert stabilt over et år nå. Dette er en svakhet på disse forsterkerene, så ikke høyst uvanlig.
Prisantydning 800,-/bud.
Ei kasse med 2x10" MDS, her er jeg rimelig blank på det meste. Men de spiller i hvertfall helt okei.
Prisantydning 500,-/bud.
Og hvis det skulle være noen som er ski-interessert her, så har jeg et par Salomon 1080 twintip ski, med Salomon bindinger. De er såvidt brukt, kun små ubetydelige riper under skia. Dyre ski og dyre bindinger. Lengde 171cm.
Prisantydning 2000,-/bud.
PM meg for mer info/bilder.