Gå til innhold

Ørjan^^

Medlem
  • Innholdsteller

    586
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • MSN
    O.langeland@hotmail.com

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    Stavanger
  • Interesser:
    Rogaland/Sola
  • Kjøretøy
    E92 og E21

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Ørjan^^'s Achievements

  1. Skal ikke nevne navn. Men vet såpasss at den ikke skal selges! Har spurt selv
  2. Flott bil! Så bedre ut med justeringsmutteren på oppsiden min erfaring er å ta av justeringsmutteren etter du har godkjent hoss svv, da synes jeg det ble fin høyde bak. Skal du forresten kvitte deg med den orginale bakpotta når du får ny eksos? Isåfall er jeg veldig intressert!
  3. Har du 4 bokser med hvit?
  4. Hei, har nok ingenting med fuga å gjøre, tror heller det er skjeivheter i uytterbanen eller skruene er skrudd med feilt moment/skjeivt
  5. Heisann! Viss Du er interessert i å selge gullskruene separert så er jeg gira
  6. Bredde,et,? regner med navet er 72,5.?
  7. How much?
  8. Noen så vet hva som sto i den sorte e30 touringen med turbin hjul? Tror den var AR regga. Satan den gikk godt!! Tøffeste sleeperen på hele treffet
  9. Bilen er kastet og alle brukbare delene er solgt, så denne kan stenges.
  10. Pris? Km?
  11. Huske du kem det va stig?
  12. Da var du på første \:D/
  13. Tittet inn i bilen når jeg var å så på den for et par uker siden, der lå det ris, og alle de andre inngrediensene av en stekt ris strødd over hele dashbord, seter og gulv fremme. Så det kunne se ut som en som har gjort andre ting enn å bare kjøre bil.
×
×
  • Opprett ny...