Gå til innhold

BMW525ie34

Medlem
  • Innholdsteller

    87
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Askøy

BMW525ie34's Achievements

  1. Bump
  2. Akurat no er den tom for bensin:P Men mortorn starter på sekunde og bilen går ( kjørte den litt i går, men så ble den tom for bensin:P). Men den er litt ustabil på turtal( kanskje trenger den nye tennplugger eller andre slitedeler) . Alt det elektriske funker bra, bare bakre blinklys på venstre siden som trenger ny pære. Vi har mistanken om at det er noe som trekker mye strøm...eller dynamoen ikkje lader nok, men dette er bare mistanke, kan være andre grunner. Pris for hele bilen må eg nesten avtale med chevy8. Siden vi eier bilen sammen. Men er åpen for bud. Du kan selvfølgelig komme og se på den etter avtale;) skal prøve å få tak i han litt senere. mvh.
  3. bilen står langt nord:) Nesten på herdla. (blir evt. flyttet utover uken) Adressen er Merkesvik 5315 Herdla Bare å sende mld om korti du vil komme så avtaler vi noe;) Mvh
  4. For 250 kr så henter eg ratt nr 4 i dag;) Ikkje lange turen for meg:P
  5. solgt
  6. Hadde vært lettere å selge det då tror eg:) Synd at eg ikkje har noen bekjente som eier en e30 Men er sikker på at det passer e36.... vet ikkje om e30 og e36 har samme narv??
  7. bump....komm med bud
  8. bump....komm med bud no folkens;)
  9. Sånn, da har eg kjøpt ratt av xplode. Veldig fornøyd med handeln og selgern xplode sendte ratte samme dagen vi ble enige om pris og pakken kom i dag. Så + fra meg xplode;)
  10. Litt fra LG: Spesifikasjoner Effekt (RMS) 700W (5x100W + 200W) Antall høyttalere 5+1 Subwoofer 200W Dolby® Digital/DTS Ja/Ja Radio/RDS Ja/Ja On-screen-display Ja Avspillingsformat CD, CD-R/CD-RW, DVD, DVD-R/+R, DVD-RW/+RW, DVD Audio, VCD, SVCD, MP3, WMA, JPEG DivX-støtte Ja Opptaksmulighet Nej Innganger AXU, Scart Utganger HDMI, Component, Scart, Composite Progressiv skanning Ja Strømforbruk i drift 120W Strømforbruk avslått 1W Annet Full HD 1080p Up-scaling, SIMPLINK, USB Plus • 700 W totalt • DivX / DVD±RW/R /WMA/MP3/JPEG-avspilling • XTS-pro fulldigital forsterker som gir mindre varme og jevnere frekvenskurve • USB plus • HD AV Sync • Progressive Scan • HDMI 1080p Up-Conversion • SIMPLINK (HDMI-CEC) • Portable Audio In (3.5Ö Stereo In) Sånn:)
  11. Sånn, der var bilder ordnet:) ikkje de beste siden eg bare koblet fra og satt de på en plass på rommet. Menmen Nei Tenkte ikkje på hd-dvd... men alt annet tror eg skal gå fint. Skal søke på lg sin side no og finne litt info;) Mvh
  12. Har kjøpt et hjemmekino fra LG for noen mnd siden. Brukte dette i kombi med ps3 og kdl3500 sony skjerm i 40". Kjempe kombinasjon syntes eg. Uansett har eg kvittet meg med ps3 og TVen pynter no stuen til faren min. Så anlegget bare står der og samler på støv. Kjøpte det som sakt nytt på elkjøp for 7000kr og eg har kvittering og dermed garanti på det. Sitter på skoln no så har ikkje navn på det og heller ingen bilder...men dette kommer kl 6 i dag. Annlegge ytter 750w visst eg ikkje tar feil og kjører alt utenom Blu-ray. Oppskalerer også til 1080p. Diverse ledninger følger med som opptisk kabel osv. Litt å skrive men eg oppdaterer litt senere i dag som sakt. Anlegget er som sagt brukt litt over en mnd. Pris: HBO 3500Kr I og med at dette veier litt og at det er litt stort så ser eg at noen henter dette eller at vi møtes en plass i bergen kanskje?? Vil helst ikkje sende. Bilder: Mvh
×
×
  • Opprett ny...