Gå til innhold

Midget

Medlem
  • Innholdsteller

    8
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Contact Methods

  • Website URL
    http://www.veteran.no

Profile Information

  • Interesser:
    Tananger

Midget's Achievements

  1. Vel, har jo selvfølgelig prøvd det. I flere omganger via telefon og mail. Har fått endelig beskjed nå om at det er dette kortet de har nå, det gamle sendes ikke ut lenger. Har hørt rykter om kloning av sim kort. Noen som har prøvd?
  2. Tele2 bruker nye sim kort som kan lagre større megder data. Dette kortet viser seg å ikke funkte i original telefon. Noen som har løst dette på et vis eller må jeg bytte leverandør igjen.
  3. Det kryr av sånne på ebay. Eg kjøpte nettopp en fra irland. Funket helt perfekt.
  4. Noen som vet hvordan jeg får bort knirken i vinduene fremme på min 320d 2000mod.???? Var hos Bavaria Stavanger som mente det var vinduspakningen, de sa at dersom det var brukt sillikon spray på pakningene så ble det knirk. Leverte derfor bilen inn og de skiftet pakningen, men det knirker bare enda mer og jeg ble noen tusen kr fattigere. Knirken mer eller mindre forsvinner når jeg senker vinduet en cm, så pakningen er nok delaktig i problemet. Noen som har noen gode råd. Fortvilet
  5. Jeg har en 2000 modell Snakket forøvrig med BMW Norge idag. Fikk beskjed om å kjøre den inn til nærmeste verksted så skulle de ta en titt og gi meg tilbakemelding. Tror det går greit.
  6. javisst det var slik det så ut. Blir en tur inn til Bavaria imorgen ja. Forbannede greier.
  7. Uff da, skal ta en titt under imorgen. Får håpe ikke dette er det jeg ser.
  8. Fikk en dunkelyd i akselen min her forleden. Igår forverret det seg og jeg tok en titt under bilen. Det virker som hele diffen beveger seg 3-4 cm opp og ned og lager ulyd når jeg slipper clutchen. Noen som har vært borti noe sånt? Det er en 320d touring med sportpakke. Bilen er gått 175'
×
×
  • Opprett ny...