Gå til innhold

FirstPrice

Medlem
  • Innholdsteller

    159
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av FirstPrice

  1. Nei, dette er klipp og lim, da jeg ikke ville forholde meg til ett styresystem. Megasquirtet er fortsatt tilsalgs.
  2. Jeg bumper denne om det er lov. Billig og nytt megasquirt med alt included.
  3. PS : Lc-1 solgt.
  4. MS-et kom ferdig loddet fra Usa, å jeg bestilte med Simulatoren også, å den fungerer som den skal. Orginal Map-sensor på 2,5bar.
  5. Dere får heller si ifra om dere vil ha noen bilder.. Dette er jo nytt, å jeg antar dere vet hvordan ting ser ut uansett, men for sikkerhetsskyld, så bare si ifra = )
  6. Hei Grunnet ganske så dyre nye studier, så har jeg ikke noe annet valg enn å selge. Megasquirt II V3 + Stimulator, ferdig loddet, med 12" lange isolerte kabler som er godt merket med skrift og farge hvor de skal være, IAT sensor,CLT-sensor, datakabel, GM TPS giver, og to sveise-bunger til å feste sensorene der du måtte ønske + koblingskjema til alt. Alt er nytt! Alt er HELT nytt, ikke brukt. Alt ligger i esker(!) Kan sendes som kjøper vil, eller møtes. MS II V3 tilsalgs : 4500kr. Kan nås på mobil, mail, msn, facebook. Stian Løkkeberg Theresesgate 7b, 0358 Oslo 91663646 jvvlo12@hotamil.com
  7. Om du ønsker hester er jo de gamle 1,8 M10 maskinene rimelig teite å overlade ;p - Men om du vil være "nyskapende", å prøve det ut, så er det jo OK. Er trossalt ikke mange som gjør det. Hva slags ECU har dere montert? Står ikke her, men kjører dere med BbLamda? Ikke minst, totalkostnaden var på 20 000kr, var ikke dette ganske.. mye?
  8. Ok.. Ja, er en kompis som eier maskin nå, ble tidligere kjørt med T3/T4 kinaturbo og M3 dyser og MLS 3,5 pakning. Jeg vil gjerne ha over 300 på hjula. 301på hjula så er jeg fornøyd. OK. Forøvrig, er det noen som vet hvilke biler/lastebiler HX35en sitter? Dodge Cummins vet jeg de fleste sitter på, men er kanskje vanskelig å få tak i Norge?
  9. Mye hk kan jeg håpe på, å blir dette noe driftsikkert? Ca hvor mye trykk tåler en forsåvidt orginal M50B25 egentlig? M50B25 MLS 3,5 pakning Holset HX35 Passende dyser; ca 400cc? (kjøre bensin) Megasquirt Også alt det andre, fuelrail, IC, oljekjøler har jeg, lamda osv osv osv
  10. Sitter her med ubrukte deler etter E30, M20B20/23 Alle deler er HELT ubrukt, da bilen ble solgt uten de. Toppakning Toppbolter, orginale, har 2 sett. Bensinfilter Som sagt, dette er nytt
  11. Stempler må settes i, bunnpanna må skrus på, å toppen må på. Ny pakning til bunn og topp og nye bolter følger med, men motor kan settes sammen før salg, ikke noe problem det.
  12. Ingen som vil ha ny bil asså? =)
  13. Kan ta i innbytte, men da skulle felgene vært med å ett lite mellomlegg..
  14. Hei. Trenger en M20B20 motor. Jeg trenger egentlig bare motoren uten innsug og manifold ol. Sarspborg/Østfold. Hentes.
  15. Hva ga du for Haltechen å hvordan er det å koble opp?
  16. Skilter er levert inn da det ble en prosjektbil, men må på EU for å få ut skiltene. EU kontroll er egentlig ikke noe veldig problem for de som har en kompis som jobber som lastebilmekaniker eller bilmekaniker, noe mange har. Inge heftelser på bilen, selfølgelig. Har du ingen venner som kan fikse Eu, så må du sette en blinder på utgangen til turboen på grenrøret, bytte det hydrauliske håndbrekket, godkjenne coiloversene og hjula er vel heller ikke lovlig i den forstand. Breddingene er jeg ikke sikker på, men låsene til fangere ol. må beskyttes iht. påkjøring av trafikanter. Bilen er ikke kjørbar, da den skal/skulle ha hellakkering, så motor er ute og maskinrommet er grunnet. Alt følger med for å sette sammen motor med nye rådelager,pakninger,bolter,etc. Mangler bare noen til å fullføre egentlig. Tok ut stemplene for å dreie de.
  17. Det positive er vel at du får en M20B20 topp til rundt 2000kr i veldig god form og HELT ren fra sverige.
  18. Send meg en PM. Har egentlig ingen ønsker om bytte, men kan være av intrese.
  19. PS : Ved intresse er jeg å få tak i på forumet her. Dette er billig for over 300 gamp og inkl lakkering!
  20. Hei. Da var tiden inne for studier, å bilen skal da selges. - - Dette er en prosjekt bil - - Det er en 1986mod E30 323 -Garret GT34 fra Cosworth, nyoverhalt med intern wastegate. - Kina grenrør fra maxam -Oljeforflytter -M3 E46 366cc dyser -Progressiv BTR - Sachs 618 trykkplate -Ny toppakning - Dreie stempler, 8,3:1 -Hydraulisk håndbrekk - FK Konigsport RACE Coilovers (nye med kvitt.) - 2 sett med felger med bra dekk -Ekstra girkasse og diff - 2 Sabel race stoler og ratt - 2,5-3" eksos fra turbo og ut - Bredbåndslamda - Nye rådelager, orginale BMW - Nye topplokksbolter -Ny bremsevæske i hele systemet -12raders oljekjøler -stålspunnet ledninger - IC fra maxam - alu-trykkrør - KN filter på turbo -Nye bremseledninger, stålspunnet inn mot kalippere - følger med mye AN fittings og slanger -orginalt panser og belter ol følger med. Har mye deler til den, er ikke HELT sikker på hva som ligger på låven lenger. Sannsynligvis over 300gamp. Står også på M3 "EVO" breddinger i glassfiber fra Rune Hansen, som består av: -Breddinger siden (montert) -C-stolpe i glassfiber -Bagasjeluke (ikke montert) -Panser -Frontfanger -Bakfanger -Sideskjørt Har også kjøpt en M3 spoiler i plast med den lave flappen bakpå. Bilen står halv-ferdig grunnet, å venter på å komme i lakkboksen. Prisen er inkl lakkering, å det forutser at han gjør ferdig grunnjobben (halve bilen ca) kjøper lakken om han skal ha en annen farge enn svart, for jeg har alt kjøpt svart lakk. Bilen er så å si rustfri, litt synlig helt foran i kanalen, ellers helt rent. Bilen er komplett, Det er bare ikke skrudd på for øyeblikket, da den skulle/Skal lakkes. Selges ikke under 45 000kr. Lakkeringen som medfølger og alt er betalt på, å deler som er kjøpt har kostet en brøkdel. Bilder : Provisorisk satt sammen Provisorisk satt sammen
  21. Får da ikke dette godkjent haha
  22. Feite felger! Tror du bør få deg noen spesial-bolter til dem med engang, for ellers blir de kjapt vekk! Jeg og en kompis kom ut av butikken en dag, å da sto bilen hans på 4 steinblokker..
  23. Såpass ja, da ligger det veldig godt over E30!
  24. Ja, får gjøre det = ) Hvordan ligger disse i pris? høyere enn E30?
×
×
  • Opprett ny...