Gå til innhold

atle35

Medlem
  • Innholdsteller

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

atle35's Achievements

  1. Har hatt en e36 i lengre tid, dog stått ca ett pga mye bortreist i jobb. Når bilen ble parkert-stått lagret tørt, virka alt, Når vi nå skulle ha opp caben skjer det ingenting, knapp for å åpne/lukke lyser heller ikke, det skal sies at den har vært batteritom, samt at det har vært koblet feil ved start kabler, har byttet en sikring pga dette (uten at denne var til cab). Virker som den ikke får strøm, evt en sikkerhetskrets som ligger inne. Sjekka sikring 27,35,42 og 43 i motorrom-ok, kan det være flere sikringer som jeg ikke har sjekka? Veldig takknemlig for svar.
  2. Finner ikke ut hva som er galt-les tidligere sak i dag. Knappen for caben blinker, og fortsatt ingenting skjer. Har prøvd det meste. Noen gløgge karer her?
  3. Har lest noen råd vedr når spaken under setet er dratt ut(utløst motorer), nå er stå at den lampa blinker hele tiden ved knappen som styrer caben, hva indikerer dette tro?. Alt virker helt dødt når jeg prøver å få opp caben, sitter en el.motor over vindu som styrer "foran" denne er også helt død:0). Noen som har råd?
×
×
  • Opprett ny...