Gå til innhold

Mr.Vaslag...

Medlem
  • Innholdsteller

    3
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Mr.Vaslag...

  1. https://www.motoroljer.no/Automatisk-olje/VAICO/ATF-8HP/p-OIL-1322 Ser ut som denne har de riktige spesifikasjonene. Og til en mye hyggeligere pris😀
  2. Skal bytte girolje og filter på min 2011 X5 30D. Har søkt litt rund på nettet og jeg ser folk bruker mye forskjellig olje. Noen som vet hvilken olje jeg bør bruke på denne? Kan jeg bruke Castrol Transmax Dex 3? Transmax Z? Så vidt jeg vet er det en ZF8HP girkasse som står i denne bilen.
  3. Bytte i min bil? 2004 Audi A3 66000km Fullt servicehefte 4 nye sommerdekk 205/55/16 Meget bra vinterdekk 205/55/16 Sølvgrå metallic Behandlet med swissvax Meget pent brukt, strøken bil uten bulker og riper. Kjøpt hos forhandler for 2mnd siden, med 6mnd garanti.
×
×
  • Opprett ny...