Gå til innhold

heyn

Medlem
  • Innholdsteller

    41
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Hedrum / Vestfold

heyn's Achievements

  1. Setene er nå solgt. Men kan kanskje skaffe m3 skinnseter, sier i fra
  2. Mener selvfølgelig coupe, beklager.
  3. Hei. Selger skinnseter til e30 coupe. Det er er et sår i hver av fremsetene, som du ser bildene. Spør hvis det er noe dere lurer på. Setene er i Larvik, sender ikke. Selges for H.B.O 5000,- MVH Bjørn Heyn
  4. Hei. Har baksete + framseter til e30 sedan, hvis du fortsatt er interissert.
  5. Den er grei, takk for hjelpa
  6. Hei. Er det noe verdi i en 324td motor fra e30? Og hva heter denne motoren? Har en kamerat som lurer på å selge. MVH Bjørn H.
  7. heyn

    Slett

    Har det blitt no fremgang? Pratet med advokat?
  8. Synes det blei veldig bra du får legge ut bilde når du får bytta pærer i grøftelysa også
  9. Morsomt prosjekt, hehe. lykke til, jeg skal følge med her
  10. heyn

    tips kjøp e34

    Tusen takk for god hjelp skal prøve å få sett på det snart, er litt dumt å vente til skaden har skjedd. Det blir dyrt
  11. heyn

    tips kjøp e34

    Btw, takk for tipset ang. pumpa. Burde nok sjekket dette før oljeskift, men sånn er det. hehe. Burde jeg bare bite i det sure eplet og sjekke pumpa med en gang? er jo 1600 kr. for olje og filter.. Det er ingen ulyder fra motor. Virket som "BMW huer" (far og sønn) men de sa ikke noe om at de hadde sjekket den.
  12. heyn

    tips kjøp e34

    Takk for det Skal prøve å få lagd en tråd, er diverse fiks som må gjøres. hehe. foreløbig har jeg bare bytta olje + oljefilter
  13. Beklager, fant en nærmere. hehe.
  14. gravrust eller overflate?
  15. heyn

    tips kjøp e34

    takk for hjelpen , ble en e34 530 touring som har gått 250k
×
×
  • Opprett ny...