Gå til innhold

Raestad

Medlem
  • Innholdsteller

    19
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Raestad

  1. lakket du innsuget for å få den looken?
  2. Dbilas innsug med tuv papir til M20 ønskes kjøpt!
  3. Da har jeg hatt en ny økt i garasjen å tatt ut motoren
  4. det hadde sikkert ikke vært så dumt å prøvd! alle lyktene er sotet nå, så litt kontraster hadde kanskje blitt bra
  5. ja er spent på hvordan det vil gå, må holde meg oppdatert
  6. veldig viktig å ta vare på disse bilene går oppover i verdi år for år også
  7. Takk for det!
  8. Takk for det! Ja det er herli å kjøre på en fin sommerdag håper på å få den bort imot helt strøken før jeg tar den på veien igjenn
  9. Litt interiør bilder fra før jeg lakkerte bilen i Sparkling Graphite
  10. Lurer også på å montere turbo kit! hva må til for å få det holdbart og godkjent? setter pris på svar
  11. Ting som skal gjøres - Bytte frontfanger - Lakke motorrom - Skifte clutch - Bytte Panser ( bulket og ripet) - Sette på justerbart senkesett - Bytte mesteparten av slitedeler - Bytte felger? Er åpen for ideer! :)
  12. Da er flere bilder kommet
  13. Garasjen Har litt å gjøre både utvendig og motormessig Lakking av toppdeksel må til
  14. Holder på på shine opp E30'n min, så tenkte jeg skulle legge ut noen bilder underveis
  15. Raestad

    ABS Problem

    har målt motstanden i hver sensor...
  16. Raestad

    ABS Problem

    heisann! Har en 325i e30 89 mod og ABS lampen lyser og jeg aner ikke hva det kan være. Har sjekket om det er sensorene men de er inntakte. Er det noen som vet hva som kan være problemet?
×
×
  • Opprett ny...