Gå til innhold

faint

Medlem
  • Innholdsteller

    131
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om faint

  • Bursdag 09/18/1990

Profile Information

  • Interesser:
    Hamar

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

faint's Achievements

  1. Denne er ikke solgt, og selges sånn den står nå, uten ramme nummer. Dette kan ordnes hos biltilsynet, men ordnes av kjøper.
  2. Biltilsynet visste ikke om noen skjulte rammenummer på den, og vil derfor ikke godkjenne innpreging av rammenummer på nytt. ingen som har tips til hvor det kan stå isåfall?
  3. Har det, fordi de mener det ikke er noen beviser for at dette er bilen det er snakk om.
  4. Må først få lest av motornummer, har ikke bilen stående i nærheten av der jeg bor, så får ikke gjort det med det første.
  5. For lite. Bilen har vært registrert i Norge. Det er fortsatt mulig og få innpreget rammenummer, bare jeg som gitt opp etter 3år med prøving.
  6. Har ikke peiling, er ikke helt sikker på hva den er verdt ettersom det blir mye jobb for han som kjøper den om at biltilsynet skal godkjenne innpreging av rammenr på nytt. Kom med et bud, så får vi se.
  7. Bud. Tilstand karosserimessig og motormessig? Tatt all rust på karosseri, og lakkert, stått lagret tørt siden så skal fortsatt være veldig strøkent (: motor er gått over av mekaniker på bmw, så den har omtrent ikke blitt kjørt etter dette, kun ut og inn fra verksted/lagring. Antageligvis litt sota plugger tenker jeg, men ikke noe værre (:
  8. Ja, var ikke jeg som kappa den vekk serru.. Men uansett skulle den vært mulig og identifisere gjennom originaldeler på bilen og/eller andre steder der chassienr står, men nei.. Plata ble kasta i forhold til rydding på verkstedet av en eller anna luring, derfor jeg har sendt papir fram og tilbake med BT i snart 3år...
  9. Bilen selges antagligvis som delebil/banebil ettersom biltilsynet ikke vil godkjenne innbanking av chassienumer på nytt. hvis noen er int. kom med bud
  10. Bilder ligger i første post, vil noen ha andre bilder så kan vi ta det på PM. Øyvind.L - usaklig innlegg, dette er en salgstråd.
  11. Står fortsatt i hamar. ringer deg etter jobb, rundt 5-6 tia. selvfølgelig fult mulig og få ta en kikk på den.
  12. Står i første post. Er på skilter, mangler E.U godkjenning. Jeg har ikke kjørt den på E.U pga at motoren ikke kan godkjennes uten å betale avgifter på hester, før om 3 år. Kan og selges uten motor hvis ønskelig, men da ikke under 170.000. Skal bilen selges med motor, så selges bilen som den står.
×
×
  • Opprett ny...