Gå til innhold

AndersT

Medlem
  • Innholdsteller

    65
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

AndersT's Achievements

  1. ok, takk for svar!
  2. Ok, da skal jeg se om jeg finner ut av åssen man gjør det i manualen i mårra . thx
  3. Hvis ikke dette er noe 1-2-3 opprasjon så får jeg kansje dra på bmw og få dem til og fixe det for meg
  4. Hei! jeg er bil noob, så tar kjangsen på og spørre om dette her. På bilde som er vedlegg lyser dette i displayet, er det bare å fylle på litt vann i lokket merket for det nede ved radiatoren? Som tileggesinformasjon så lyser det kun i ca 3-4 min så går lyset av, så vil tippe at det bare er litt som skal til hvis det ikke er meningen at det skal være sånn da! lov og le! hehehe, men som sakt.. bil amatør
  5. http://www.youtube.com/watch?v=Gp64TqV-zms&NR=1 Hahahah .. mekanikern sin
  6. Takk for hjelpen! Bestiller nuh tenkte jeg )
  7. hm.. joda tenkte kjøpe alt men starte bak, virker som mindre stress .. men greit, får kjøpe denne spilleren først da.. er det stress og flytte ned klima?
  8. Bah, har ikke peil på bilstereo merker jeg.. tenkte og starte lett, bytte ut bak - her er det vel kun gittere som må av, for så å bytte ut høytalere. Men la merke til at det ikke er noen egen diskant høytaler bak.. er dette riktig? (kupe).. Skal jeg da bestille fulltone høytalere?
  9. blir bilen noe særlig lavere med mtech 2 forran, enn orginal frontfanger på kupe? hell i uhell, skal uansett ha litt deler inn til lakkering (forsikringssak) etter å ha blitt truffet av litt singel (grus) fra et dårlig sikret lastebil lass . Kjexx: bleh nei skulle bare flytte den litt..
  10. bah, har tittet på ny frontfanger lenge uansett .. men var idiotisk, nå må jeg jo ha en.. sitter på titter på gsbildeler, men vansklig og bestemme seg egentlig. Men vil jo gjerne ha noe som ser orginalt og BRA ut.. forslag?:s tenkte bestemme meg iløpetav morgendagen slik at jeg rekker få med ny fanger til lakkering ..
  11. 8 pils, 1 garasjeport og en fanger senere... faen :pjaja. tenkte på m tech 2, noen som har link til nettbutikk'er? Ca samme pris over alt? :s
  12. Fler som har prøvd bathmate?? FY fean, beste invisteringen i hele mitt liv ! bare 2 mnd ut i "treninga" nå og flere cm både ut og rundt er vokst erfaringer på det over lengere tid? :S
  13. Åssen er lyden i disse? har du erfaring med system audio'ene?
  14. Er på utkikk etter noe plug&play til min e46 kupe (2003)... Har kikket på THA-475 hos bilradiospessialisten, og der mener de at jeg kun trenger forsterkeren og 5,5m kabelsettet, siden det visstnok følger med en iso (?) kontakt til cdspilleren med forsterkeren. Men, 1) Trenger jeg legge opp strømkabel til dette? Erfaringer? I mailen fra dem anbefalte dem det for mer krutt 2) Festeanordning for skjult montasje i bilen jeg har? Erfaringer? Bilde? 3) Tips til bytte av høytalere i dører og i, ehh, vet ikke hva man skal kalle det, hattehylla, bak under bakvinduet..? 4) Når man kjøper ferdigsett fra f.eks. BSW er det jo 100% plug&play, men hvordan får dere diskanten til og sitte der den skal? Rammer for dette å? Den boksen som følger med et sett høytalere, hvor skal den være? :S Ooog noen som vet om det er både mid og diskant bak i en kupe? er jo på en måte liksom bare ett gitter forran høytaleren da.. THX! Btw, syntes det mangler veldig mye info om hvordan man gjør sånt noe som dette her, på nettet. er liksom uber komplisert og sette sammen biter av informasjon på hva man liksom trenger, og skal kjøpe. Noen med peiling, som vil være med på og lage en bmw DIY side for bilstereo? Står selv for domene, webhotell og webdesign - trenger bare folk som kan skrive? happy 16 mai!! ).
×
×
  • Opprett ny...