Selger nå min bmw 318CI den har rullet 70000, har hatt den i ca 1 år. Jeg importerte den for ca 1 år siden. Den er strøken og rustfri, kom med bud! Men vil ha over 200.000
Det er mye utstyr på bilen cruise control med multifunksjonsratt. Det er også montert anlegg i bilen, cd spiller med dvd skjerm, forsterker og 2*12 subwoofer som spiller sinnsykt bra! Det er skinn interiør i bilen, xenon i nærlys(6000k) xenon angel eyes(6000K) xenon i tåkelys(6000K) El vinduer og pdc(Ryggesensor)
Har også montert scorpion rustfritt eksos cat-back, kjøpte det nyt fra gs! Syns det ble utrolig fin lyd! Satt også på clubsport splittere på frontfangere + svart grill! Er jo noen små detaljer som gjør bilen mye finere!
Det står på Michelin dekk, 255/18/40 Bak og 225 framme. Dekkene er helt nye!