Gå til innhold

magnuswik

Medlem
  • Innholdsteller

    22
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Om magnuswik

  • Bursdag 05/07/1990

Contact Methods

  • MSN
    magnuswik@live.com

Profile Information

  • Kjønn:
    Mann
  • Bosted:
    gjøvik
  • Kjøretøy
    bmw e28, lancer 2008

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

magnuswik's Achievements

  1. da ble fangeren solgt til roonigoon:)
  2. stått på en 85 mod
  3. ronnigoon kom med bud på 2000 ink. frakt
  4. fått bud på 1000kr for zender fangeren på pm:)
  5. bilder av 2 par felger og flere bilder av fangern:) (krom) hjulene er brukt i kun 1 måned. kjøpte dem for 8k nye i 2013. kunne tenkt meg 5000 ferdig prutet:) ( må ha senterringer) ingen skade på dem og dekka er like godt brukt som felga.
  6. usikker på hva disse går for, så kom med bud
  7. jepp. kommer flere bilder ettervært:)
  8. veldig morsomt å se på at folk fremdeles har interesse i disse bilene:) har selv en e28 520i som jeg fikk godkjent ombygget til m30b28. kjøpt meg effekt anlegg med banan manifold og simons sports anlegg som jeg sitter og venter på nå
  9. har litt deler til e28 som jeg ikke har bruk for. si en pris så blir vi sikkert enige:) zenderfrontleppe. alufelger 17" dårlig dekk, litt kant kjørt mototdeler til m20b20.div frontstoler i tøy, ganske hele å fine, førersete har en nylontråd som sitter i saumen på siden av sete som stikker ut. og litt til. spør om det er noe som du ønsker så kanskje jeg har noe på lur:)
  10. det virker det ikke kommer noe strøm fram til starteren når jeg vrir nøkkelen. jeg byttet motor fra 2.0 til 2.8 fra en 7-serie byttet ikke ledningsnett bare motor kontakten, men dette så vitt jeg vet er det koblet rett.har jording. takk for alle svar eller løsninger
  11. jeg leter høyt og lavt etter en komplett mellom aksel til 528i eller 525i 86 mod, siden de har samme aksel. jeg bor i trøndelag men tar meg gjerne en tur så lenge det ikke er alt for langt, jeg kan betale godt og det haster!!
  12. pris på framfangeren?
  13. hvor mye har du kunne tenkt deg for lykt grillene og blinklys glasset?
  14. noen som har en fanger til en e28? lakkskader og rust er ingen problem men helst ikke bulker:)
  15. tenkte meg den gitt;P
×
×
  • Opprett ny...