Gå til innhold

Langdal

Medlem
  • Innholdsteller

    142
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Sunnmøre

Langdal's Achievements

  1. Usikker på om det er 92 eller 93-modell, men registrert i 92. AutoDB: http://bil.autodb.no/autodb/search.wa2?_cmd=results;AdItemId=1356603;AdItemText_Match=;Price_Max=26000;Price_Min=24000;checkbox=on;chkfuel1=on;xBrand_Multiple=1100044;xMileage_Max=;xMileage_Min=;xModel_Multiple=1235025;xTransmission=0;xYearModel_Max=;xYearModel_Min=#img8058297 Svarer på spørsmål utover annonsen her.
  2. Har følgende problem: Det går ikke an å dra ut beltet fra snella i et sete bake i en e36 coupe. Når jeg legger ned setet er det litt slakke i beltet, men når jeg trykker det opp i vanlig sittestilling og det går i lås, er det helt stramt. Kan ikke dra ut beltet i noen setestillinger. Hva kan jeg prøve for å få det til å løsne og virke som normalt? Edit: For de som kanskje ikke vet det: I baksetene går beltet inn i selve setet, så snella er inni setet.
  3. Hva er LLM? Luftmengdemåler/Luftmassemåler?
  4. http://en.wikipedia.org/wiki/Oxygen_sensor Det er lambdasonde. Så får vi vurdere å bytte LMM og lambda, vi da
  5. "Husker" bilen tidligere feil slik at det kommer opp på diagnosetest, eller må feilen finne sted akkurat mens man tester? Litt vanskelig å finne feil med diagnose når det skjer så sjelden.
  6. Tar å bumper denne jeg. Har ikke gjort noe særlig siden sist, men problemet har blitt verre. Litt ekstra info er at jeg som regel bare kan vente 10 min, så starte bilen igjen og da funker alt som det skal.
  7. Navnet i denne annonsen: Andreas Larsnes Navnet i forrige annonse: Kim ANDRE LARSEN Litt dårlig fantasi?
  8. Nei den passer ikke, og er uansett på jakt etter originale. Uansett så ser det ut som om jeg har funnet det jeg lette etter.
  9. Langdal

    Ny med BMW

    Kassene er kanskje laget av getrag, men layouten heter dogleg.
  10. Spissinga på ene hjulet er allerede feil ser det ut som. Det slites i ytterkant, noe jeg synes er litt rart. Vil det si at hjula sannsynligvis vil gå enda mer innover når jeg stiller?
  11. Coiloversa som står på er litt for lave etter min smak. De er justerbare i høyde, med en "nøkkel" som passer i et spor på en bolt på gjengestanga. Kan jeg bare jekke opp bilen og skru disse oppover, låse, og så er alt i orden, eller er det andre ting jeg må ta hensyn til? EDIT: Det er kun framme jeg skal justere.
  12. Passer de på 93 318is?
  13. Tror du har rett i det.
  14. Får jeg bilder av disse?
  15. bump.
×
×
  • Opprett ny...