Gå til innhold

zappa81

Medlem
  • Innholdsteller

    15
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Sarpsborg

zappa81's Achievements

  1. Selger disse felgene med ok dekk. Gi bud
  2. Heisann Jeg har alle sammen. Er prisen grei? mvh christer
  3. Disse mattene har kunt vært pakket ut og brukt i 14 dager pga et mislykket prosjekt. 800kr. tlf 45222417
  4. Gi bud folkens. Selges som den står og må hentes. Det følger med nye dempere framme og felger uten dekk. Motoren er uten tikking og har gått like over 200. Må bytte topp pakning. Sylinder 3 som er synderen. Bilen er hel og grei uten grav rust. Bare og komme og se selv. Tlf 45222417
  5. Strøkne 15" felger med gode vinter dekk selges. 3500.
  6. Hei Ben! Referer til vår avtale om salg av motor.Denne motoren gjorde vi en avtale om at var solgt til meg. Helt i orden at avt brytes, men gi da beskjed. Så slipper du å kaste bort min og andre sin tid Ha en fortsatt god helg videre
  7. Noen som har en m50b25 eller b20 til salg for en grei peng? Helst uten at det har vært noe bøll med motoren og ikke 150mil unna haugesund
  8. zappa81

    E34 koker

    Jeg har en 520 touring m50b20. Like etter at jeg kjøpte bilen, så skjærte vannpumpa seg. Selger løy meg rett opp i trynet. Skulle nettopp ha vært bytta toppakning sa selger. Da skjønner ikke jeg hvorfor de ikke koster på seg å sjekke hvorfor bilen har kokt i utgangspunktet. Saken er jo den nå da at plastikk driten har løst seg opp og laget en propp ned mot blokka. Er det noe det går an å gjøre med det? Prøvde å sette trykk på og det hjalp litt, men etter en stund var det pån igjen.. what to do?
  9. På min bil hadde jeg akkurat samme symptomene som du beskriver. Der har skovlene på forrige vannpumpe gått i oppløsning og tetta en kjøle kanal. Resultatet var det som du beskriver.
  10. Hva hjelper det med verdens beste vinterdekk hvis det ikke er snø eller is dem kjører på Bort med saltinga!
  11. Nesten så godt som mangler lmm og starter.
  12. tenkte meg rundt 5000
  13. ca 250000
  14. Hei! Har en 4.0 v8 til salgs. bud ønskes. står litt utenfor haugesund. pm hvis int. Kan også byttes i en m50b25 93-94mod. Med diff og mellom aksling helst.
  15. Her er da bilde sånn den står nå Skal bli noe bra ut av denne her!
×
×
  • Opprett ny...