Gå til innhold

Etterlid

Medlem
  • Innholdsteller

    5
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Etterlid

  1. Funnet ut noe mer`?
  2. Takk for alle svar! Til de som måtte lure så har jeg funnet feilen. 1 Røket sikring (det er vist tre sikringer som går på sentrallåsen) --> Enkelt, hadde vært enklere med kursoversikt på engelsk. 2 Kabelbrudd i overgang til koffertlokk, spørr om dere lurer på feilsøking. Fant forøvrig kun ett relè inne i bilen, dette satt på venstre side i førerbrønn. Ingen relèer var montert på passasjerside. Noen som aner hva det relèet kan være til? Det var merket med nummer 611... Håper folk får fikset problemene sine, det er jo så sinnsykt irriterende!
  3. Bump:: http://www.bimmers.no/forum/viewtopic.php?f=1&t=153660
  4. Jeg har hatt problemer med dårlig batteri, og etter at bilen hadde stått en stund uten strøm sluttet sentrallåsen og virke, just like that.. Sender er det ikke noe galt med, jeg kan skru lyset i kupeen av og på med nøkkelen, det er bare dørlåsene som er helt døde. Når jeg bruker nøkkel så får jeg åpnet/låst førerdøren, uten noen reaksjon på den andre døren, tanklokket eller koffertlokket. Har ikke nukkelhull på passasjersiden, får derfor ikke åpnet den døra på noen måte... Er det en koding som må til? Hvor sitter mottaker? Hva er "sentrallås" på tysk? (Lurte på om det kunne være sikringa til sentrallåssystemet, men finner den ikke). Hva er "comfort releet" folk snakker om? Noen som sitter på koblingsskjema??
  5. Jeg har kjøpt katta i sekken Hva slags diff jeg skal ha aner jeg ikke, hvordan finner jeg ut hva som sitter originalt på bilen? Har en e36 320i med antispinn. Manuell kasse... Noen som vet om noen til salgs? og også hva jeg skal ha...? Alle svar mottas med takk!
×
×
  • Opprett ny...