Gå til innhold

porsjon

Medlem
  • Innholdsteller

    4
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    oslo

porsjon's Achievements

  1. Den var ikke så ille den der, men jeg likte den jeg linket til i første omgang bedre. Sittestilling er noe jeg setter ganske høyt ja, det burde jeg nesten tatt med på listen over kriterier faktisk. Jeg er ikke så veldig opptatt av motor, men jeg føler at 116 hester er minimumskravet mitt. Så alt fra 116 og oppover er mer enn nok. Hvis det er mulig, så burde det ikke være så veldig vanskelig å finne en bil som jeg kan tenke meg da. Takk Kan du begrunne hvorfor?
  2. Den e39'en hadde tydligvis en saftig heftelse, så den er strøket av listen. Nytter ikke å kjøpe en bil med 100 000 i salgspant. Så da er favoritten hittil den e46'en til 90 000,- Men, jeg er overbevist at jeg klarer å finne bedre enn det. Så jakten fortsetter!
  3. Jeg har funnet noen som virker ganske greie nå på finn.no E46 (ikke e39 ,) men blir vel kanskje for dyr. http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=20186653 E39 http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=19986615 E46 http://www.finn.no/finn/car/object?finnkode=20123122 Jeg syns de to siste der ser veldig lovende ut, men har dere noen innspill? Hvilken bil blir best å velge?
  4. Hei, nå er det ikke lenge til jeg fyller 18 år og får bil sertifikatet. Jeg har rundt 100 000,- å bruke på bil, jeg hadde selvfølgelig tenkt meg en BMW, men jeg er veldig usikker på hvilken bil som er best i forhold til prisen. Hva jeg er ute etter: Årsmodell - 2000 og oppover km stand - Helst under 180 000km Girkasse - Manuell Karosseri - Coupe eller Sedan Interiør - fint, helst så moderne som mulig. Skinninteriør er ett pluss. Hester - 116 og oppover er fint. Seter - helst 5 Drivstoff - Helst bensin, men diesel kan også gå. Bilen er også nødt til å være i god stand ettersom at jeg ikke har råd til å reparere bilen hele tiden i tillegg til at mine bil kunnskaper ikke er høye nok til å reparere ting selv. Et annet krav jeg har er at selger må befinne seg i noenlunde i nærheten av Oslo, jeg har dessverre ikke mulighet til å reise så veldig langt for å se på biler. Jeg er villig til å strekke meg litt på kravene om dere finner noe bra. Har jeg alt for høye krav eller er det mulig å finne en bil som passer kriteriene mine? Linker til salgsannonser hadde vært konge. På forhånd, takk
×
×
  • Opprett ny...