Gå til innhold

Jomso

Medlem
  • Innholdsteller

    95
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Interesser:
    Fræna

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Jomso's Achievements

  1. Hei! Hvem som har montert på komperssoren?
  2. Beklager sent svar. Trodde ingen var så aktiv her inne lengre... Men uansett, E39 er ikke av interesse for meg, desverre. Vil helst bytte til diesel, men om det er bensin gjør meg ikke så masse.
  3. Pris? Ingen pris, kun bytting. Her er iallefall bilder.
  4. Hei! Lufter ideen om å bytte stasjonsvogna til E46 coupé. Bilen er utstyrt med M-pakke både innvendig, utvendig og under. Manuell. Har chippa bilen til 190hk/400nm, sota ruter rundt hele (orginalt bak, Riis BG fremme). Montert angeleyes, M speil og ny spiller med 10" flatsub som er festet i setene bak. Svart skinn innteriør med svart takrekk og svarte lister. Er også senket fra fabrikk. Sommerfelger er orginale M-felger 18" og Zito 17" vinterfelger, begge med helt nye dekk.
  5. 18" 5x120 225 forran. 235 bak. Dekkene ble kjøpt inn for 3000kr pr. STYKK. Info om dekkene: http://tinyurl.com/7h76gjo Prisen er satt på 8000kr... men kan diskuteres ved hurtig avgjørelse!
  6. Sorry, men han har BOV på bilen. Har selv sett bilen irl og det er en ettermontert bov, så han HAR dumpventil. Og en ting til, det hjelper ikke å skrive " Ikke for å være dust" når du oppfører deg som en. Lykke til med salget, kompis
  7. http://www.finn.no/finn/torget/tilsalgs ... e=29330619 se linken for mer bilder Pris 7500,- Pris kan diskuteres ved hurtig avgjørelse!
  8. Jeg vet ikke akkurat nå, men kan spørr han som lakka den imårra, så kan dere få vite hva fargen heter Takker til alle tilbakemeldinger, poitive eller negative.. begge hjelper til å bli en bedre fotograf.
  9. Lastet opp noen lysere bilder til dere lysefolk, enjoy
  10. Ser mange klager over mørke bilder, pointe i det hele var egentlig bare å få frem en slags "grom" look, noe som folk kan ha som bakgrunn på mobilen, pc etc.. Hadde disse bildene vært for å få solgt bilene, hadde de vært lysere, fått frem mer detaljer og 0 redigering. Altså, disse bildene er ikke for å se alle ripene, bulkene, røsta.. De er for å få bilen til å se grom ut, for å få deg til å tenke "de så jævlig strøken ut, vil se mer." kinda thing. Men jeg kan vell laste opp bilder som er helt rett på sak...
  11. Usikker på hva fargen heter, eieren er lakkerer så er vell noe spesi.
  12. Her er noen bilder jeg har tatt av 2, E36 325.. Legger dem ut her for å høre hva dere synst. ******************************************************************************************
  13. Bilen er solgt, det var en fin tid vi hadde sammen! Neste bimmer blir en M3, men det blir nokk ikke med det første... snakkest
×
×
  • Opprett ny...