Hei! Kjøpte meg en m5 i sommer, har bytten toppakning å ventiler på den. Har montert fronten i dag, men bare blinklysene funker, har sjekket alle sikkringer. Har heller ikke strøm på noen av de andre kontaktene i frontet. Har strøm inn på bryter. Håper noen har peiling på va det kan være
Hei!
Hørte en rasjlelyd når bilen min sto på tomgang så da sjekket jeg strammehjulet å kjente det var slark der.
Lurer på om det var mye arbeid å skifte, om man må av me hele froten?
Er skilter på bilen ja!
Rt bilglass kommer til bygda om en månes tid å da skal de sote så mange ruter de klarer, og da var avtalen att vi skla ta ut rutene selv.
Trur det blir 35% eller 40% rundt om!
Er det mye arbeid å ta ut bakruten?
Hei!
Har fått ett tilbud på soting av ruter hos RT bilglass. Men er ikke sikker på hvor mørt jeg vil ha det, tenkte å ha 40% på siderutene bak og 35% på framrutene.
Noen som har noen bilder av en bil med slik soting?
Avtalen er att jeg skal ta ut rutene selv så da lurer jeg på om det er noen spesialknep som kan lønne seg å bruke?
Har hørt att om du fyller diffen din med sagflis, sagkjedeolje og litt frostvæske skal det vist nokk sperre. Har mine tvil om dette funker! Noen som har prøvd dette?