Gå til innhold

Mr.X

Medlem
  • Innholdsteller

    62
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av Mr.X

  1. Up, to the topp! Kan ta M3 bremser til E36 eller andre ting til e36 coupe som delbetaling! kom med forslag
  2. Dette er en arbeids kamerat av meg.. Bilen hans er utrolig strøkent bygget + han hadde fått godkjent ombygging fra BT for mange mange år siden Ikke rart den ble godkjent, har hatt god dialog med BT hele veien, vist div ting underveis. Så ingenting er U-mulig om man spørr pent hehe
  3. Blir masse bilder med speilrefleksen når dekkene er kommet, så blir det prøve tur med M3 driv og hyd. handbrekk til Bergen Kan si at felgene fyller meget perfekt ut på bilen! fra fjerbein til skjermkant
  4. Takk tøfflene er på! men må få bilen ferdig også, for jenta liker å kjøre - 2stk ufattelig dårlig mobil bilder, bestilte vinterdekk til dem idag også
  5. Ikke jobbet så mye på den pga. hatt 200kvm med tak som skulle boles, pappes, slisses, plates osv. + jeg har fått meg ei fin litta fast bærte som må pleies Fikk felgene idag da:
  6. Mr.X

    solgt

    ..Regner med den ikke er Norsk?
  7. -Bmw E36 3l. M3 (5trins) 5000,-
  8. Selger noen kasser: -Bmw E36 3l. M3 (5trins) 5000,- -Bmw E39 525tds (5trins) 5500,- Sms på 4151997 eller PM Mvh. E. Kristoffer S.
  9. ..Bump! Høstpris 6 blank!!! ;-D kun 6000,-
  10. Det er felger fra GS Bare å hive på noen spacere det
  11. sladjan: Takk, føles som det blir gøy også! Martinsen: Tenkte og kjøpe noen røde motor fester fra GS Performance, så slipe ned litt på det til at røret inn til turboen får passering, jeg vil ha filteret framme ved intercooleren for lavere luft temp. Ellers så bruker jeg samme type feste som "Ollie78" linker til her for å få 4" rør fremover. kevine30: Thanks dude! - Update kommer en av dagene, men jeg har ikke fått dratt med meg kamera og stuff opp i verkstedet. Har f.eks tigget retur i bunnpanna med AN kobling og slipet ned sveisene på vangen.
  12. RoaldJ: Er faktisk ikke så mye mere plass fortsatt sattser på GSP sine HARDE motorfester Kristov: Skal det også, litt opp og en 90grader i toppen er muuuulig 1cm rundt hele å gå på nå.. Altså på det første bilde så er 1cm av "ut" av turboen rett i grønrøret, synes bare ikke så bra på bilde.
  13. Utrolig strøken bil KingB! kjører like fett som bilen er fet Fikk stikk i magen når du sier festene ikke er verdt det, da jeg skal montere dem røde
  14. ChristofferGrøtan: Tøft tøft, gromt med 6:a turbo Stian708: Stemmer det, har den enda tiden vil vise om jeg selger den eller bygger videre Ollie78: Takk dude! E30_Dale: Koselig å høre! Update: Er ikke plass for noe trykkrør skal kobles på turboen: Så *host* sveiset jeg litt rust, å vips det ble pluttselig litt mere plass.. Måler opp til oljekjøler fester, i god "drif spec." stil :
  15. Detta blir rått Erik! digger fargen
  16. ingard: Takk takk! tror det blir bra. E36Cab1: Nei, sete og kjølekanalen, 3steder J-A-E: hehe, joda.. Men gikk på en smell! et siste sprell før jeg blir "hus-slave". Sparer penger vedsiden av bygget, så blir hus bare jeg finner det rette. Kjempe flott bil, kjøre den fram og tilbake til Stavanger i helgen! merket den er lett i rompa, må holde igjenn gassen jo Update: Intercooleren er på!
  17. Takk! gir arbeidslyst med så bra tilbakemeldinger Update: Bakstillinga er på (skal sandblåses og pulverlakkes i vinter): ///Mmm : H. Håndbrekk, sjekkes for plass: Fikk pakken fra do88.se nå: Bygget opp intercooleren for å lage festeramme/stag: Så har jeg handlet drabil/arbeids/bruksbil:
  18. Her kommer delene rasene inn, Takk for rask og bra service fra GS Bildeler! Update: Alle platene er ferdig på bilen, klar for montering: Foringer montert: Litt reklame: 3,2l M3 Bakstilling "Redo for action"!!:
  19. Chip er kun midlertidig men! den er mappet på samme dyser, lmm og ladetrykk.. Vet om mange biler som funker meget bra med høyere ladetrykk også, da har du nok bare hatt en dårlig chip.. Et stjerne eksempel er jo rollan fra Moonshine gutta:
  20. Jupp! så lang motor er ikke mye glad i ugjevnheter, blir bra dette.
  21. Ta og pirk dem opp med skrutrekker eller noe, de er løse, bare pianotårder det. Dem må ut når du planer blokka, da må du også frese dypere tråd spor etterpå.
  22. Update: Montering av forsterknings-plater til innfestingen på bakstillinga Slipet reint og vasket med tynner: Pensler på sveise primer: Klar for å sveises på: Gjort det samme med kaross delen, slipet reint og vasket med tynner: På med sveise primer!: Sveiset på: Slipet over, vasket med tynner og grunnet: Så 2-3 tynne lag med oljetecktyl: Samme blir gjort på dem bakere festene såklart: osv. osv.
  23. Takk takk! Update: Bilen opp på bukken for å demontering! Bakstillinga ble første offer: Demontert, klar til upgraderinger: Sliper annleggs flatene til bakstillinga ned til stålet, da dem skal få forsterknings plater: Forsterkningsplater fra en av dem siste 3.2l M3ne som skal sveises inn: Ble litt trangt med turboen jeg kjøpte, men men!: Blir litt modifiseringer på karosseriet for å få plass til sneilehusets utgang på kompressorhuset! må også lage nytt motorfeste og innfestings for å få plass til inn-luftilførselen:
  24. Driver å lager oljeretur, -AN10: Satt turbo`n på dummy motoren, ble stor nok turbo i alle fall, HARDE motorfester må til!: Fikk låne en felg til å prøve til jeg får mine: Mine blir sorte, men samme size og med litt lilla detaljer på:
×
×
  • Opprett ny...