holder på å bytte lykter på en e36. Det er delen der man putter inn støpsel til parklys som er problemet. Den kom løst i eska. Denne skal ned i tre hakk og skrus rundt til den sitter fast ettersom jeg har forstått det. Men når jeg skrur den fast så blir den stående motsatt vei enn det gjør på den andre lykta og det kommer ingen lys. Ser at den stålstanga helst bør komme i kontakt med bunnen nedi der. Noen som har noen tips? må jeg fra hverandre med lykta for å få lys i parklysene?
På forhånd takk!!
selger et sett med felger. Disse er ikke fine i lakken, da lakken er flasset av kanten på de fleste av felgene.noe kantkjøring er det men ikke så helt galt.
8x17
5x120
ET35
2 av dekkene er ok en sesong til mens de som står bak må byttes
Dekkene som står på er forresten 215-45-17
Gi bud! Bytteforslag er forsåvidt også bare å komme med:)
Selger et par originale 15 toms standard felger med greie dekk til e36(to helt nye dekk og to som holder en god stund til).
Står i kr.sand, så er bare å hente i vei
Ser etter ei grei bolt-on effektbakpotte til min e36 318i, m43b18. Må være litt lyd da:)
Holder til i Kristiansand, så om noen i området har ei slik potte kan jeg hente på dagen, ellers så funker jo posten fjell