Vurderer nå å selge bilen min da jeg ikke har så stort behov for bil for tiden og for å kvitte meg med litt utgifter.
Selve karosseriet (org. 320) har vært med i 270' km, men motor ble byttet for noen år siden. Motoren som ble satt inn hadde da gått 110' km og var fra en 01/02 mod 325. Har nettopp byttet diff (fra en 323 gått 89' km, tight og fin) og byttet ut slitte deler i forbindelse med EU-godkjenning for 1mnd siden. Har kvitteringer for over 20.000,- liggende over det som er gjort de siste mndene.
Feil på bilen
- Opphengsforingene til diffen er litt slitne så det rykker litt innimellom ved sakte kjøring, er ikke kritisk men bør byttes etterhvert for å få god kjørekomfort
- Noen rustflekker på panser og bakluke (har jevnlig brukt middel på de for å hindre utvikling) + framskjerm venstre side
- Bulk i førerdøra
- Cruisekontroll fungerer ikke
Ellers er bilen i god teknisk stand. Den har bl.a følgende; sportsseter, el.vinduer foran, multifunksjonsratt, hengerfeste, Business CD-spiller, midtarmlene med koppholdere, kjørecomputer.
Felgene på bildene følger med (med helt ok piggdekk foran, de bak må byttes til neste sesong). Følger også med et sett 17" med nesten ubrukte sommerdekk, men den ene felgen har sprekk i seg (bilder av de kommer i løpet av uka).
Bilder
http://nextdesign.info/e46/p0357.jpg
http://nextdesign.info/e46/p0360.jpg
http://nextdesign.info/e46/p0362.jpg
http://nextdesign.info/e46/p0358.jpg
http://nextdesign.info/e46/p0359.jpg
http://nextdesign.info/e46/p0363.jpg
Send meg en PM/SMS/E-post/Ring ved interesse så kan jeg sende mer informasjon/bilder hvis ønskelig. Vennligst kun seriøse henvendelser.
Pris: rundt 86.000,- inkl årsavgift, eksl. omreg.
Kontaktinfo: AutoDB kode 1283889