Gå til innhold

adnani

Medlem
  • Innholdsteller

    109
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av adnani

  1. ok derfor den er så slapp ja:P
  2. da er lyktene fortsatt tilgjengelig, da han jeg hadde avtale med ikke hadde lykter som var strøkne nok.
  3. Takk for svar så jeg bør da ta av innsuget og gå over alle vacumslanger? hvor stort er effekttapet når denne ikke fungerer?
  4. ingen?
  5. har lest litt rundt om denne, og tok en test på motoren igår og fant ut at denne ikke fungerer den prøver så vidt å lukke seg men klarer ikke det, noen som er kjent med dette problemet? noe som vanligvis ryker på dette systemet som jeg kan sjekke? veldig takknemlig for svar:)
  6. mange som har misforstått hva jeg mener med klare lykter med mørk blinkers, jeg er ute etter vanlig røde lykter med bare sotet blinklys og ikke klarglasslykter:)
  7. bump , har flere bud men avventer da jeg helst vil bytte inn i lykter, så kom med forslag:)
  8. hittitl bud på 1200
  9. bump
  10. bump
  11. har det på min jeg også men får ikke til å fungere, så slenger meg på tråden:)
  12. Lyktene er strøkne og ser nye ut:) Kan ta innbytte i klare lykter med svart blink, eller muligens klare lykter med hvit blinkers men da må de være som nye. Hbo 1000 kr:)
  13. strøken tilstand og montering uten behov for hull i bagasjelokket. intergrerte bremse lys. høystbydende over 1000 kroner:) (ikke festet på bilder)
×
×
  • Opprett ny...