Gå til innhold

kriscroz

Medlem
  • Innholdsteller

    7
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

kriscroz's Achievements

  1. Hva med plast plate under motor? beskyttelsesplata... med klips å alt som skal til
  2. Er tannstanga som lekker som en sil.. servopumpe hjelper ikke mye da gitt.. c",)
  3. Har du tannstang? En som ikke lekker slik min gjør.... Evt med eller uten servotronic?
  4. Hei Jeg har gult glass i tåkelysene. Dette gir da sef gult lys, men hva slags pærer kan man bruke for å kanskje gjøre dette litt mer hvitt? Er dette overhodet mulig? å ja, jeg vil ha hvitt lys..... c",) Takk for svar å GODT NYTTÅR!
  5. Har bestemt meg for å gjøre det samme. Det er enklere og klarlakken vil bare flasse av igjen til slutt uansett.. sender bilder når jeg er ferdig
  6. Så altså avslutte med å polere felg med autsol for så og gå over med 1200 papir feks?
  7. Dette er ett tema som har blit tatt opp mange ganger før, men når jeg søker på emnet så er det vaskelig å finne noe i den enorme mengden. Jeg har da altså et sett med felger som klarlakken har begynt å flasse av og det har begynt å oksidere. Kan man eller burde man polere med autosol FØR klarlakken for ekstra glans og finish? Kan man lakkere oppå dette og regne med at klarlakken får godt nok feste? -Planen er å fjerne klarlakk med en rondell man fester til drillen og eventuelt mailingsfjerrner til slutt. -Skal så pusse med 800 våtslipepapir. -Fikk kjøpt klarlakk på sparayboks med "innebygd herder"!! (Man drar ut en splint i bunnen av sprayen og BOM så er herderen blandet ut i lakken. Høres helt genialt ut spør du meg ) Så kommer spørsmålet: Kan man eller burde man polere med autosol FØR klarlakken for ekstra glans og finish? Kan man lakkere oppå dette og regne med at klarlakken får godt nok feste? Takker for allt av svar!!
×
×
  • Opprett ny...