Gå til innhold

Atliss

Medlem
  • Innholdsteller

    6
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Atliss's Achievements

  1. Har no fått sjekk oljetrykket. Har ikkje fått målt det på kald motor, men på varm motor så ligger det på 1 bar etter litt kjøring. Det kunne ha vore høgare, men på ein motor som har gått langt så er det kanskje ikkje noko uvanlig?
  2. Lampa slutter å lyse rett etter start, så kan den lyse etter 5 min igjen. Motoren går like fint om lampa lyser eller ikke.
  3. Rødt lyser den
  4. ja, men litt rart at den kan finne på å lyse når motoren er kald da?
  5. ja. Det er på max merket. Både før og etter oljeskift;)
  6. Hei. Har hatt eit problem med at oljelampa lyser/ blinker av og til på tomgang. Den kan lyse når det er kald eller varm. Viss den lyser, så kan eg slå av bilen i 5 min og lampa er borte igjen. Det kan gå fleire uker før den lyser igjen eller bare ein dag. Har nettop bytta olje/filter og oljetrykks brytaren. Det er ein 528i 1998 270000 km Takkar for svar
×
×
  • Opprett ny...