Gå til innhold

SEANPAALE36

Medlem
  • Innholdsteller

    51
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Alt skrevet av SEANPAALE36

  1. svart med lyse lykter- fra 1996-2003 modell. hvis noen har noe ta kontakt med meg på 92025035. holder til i Bergen men forflytter meg gjerne hvis bilen er riktig.
  2. Er du inntrisert i et bytte mot en 520IA. og et mellom legg fra meg på nokken ti tusen?
  3. Ville ikke kjøpt det brukt, får jo det på gs?
  4. Ahhh den er faen kjip ass, det der skjedde med meg å for noen år siden bare med mopeden min. fikk aldri den igjen. men håper du har forsikra dette her. sånn at du får igjen i alle fall. det som er kosta på. stod vell i garasje så går vell på innbo da. uannsett.
  5. Du har vell ikke speil ligende? kan en håndbreksmarsjett også?
  6. fant du ut hvilken skring som var til grøftelysene?
  7. Hei har en e39 som jeg har fått problemer med grøfte lyset med, skjønner ikke hva det kan være. byttet pære på høyre side for 3 uker siden. til noen mega xenon fra biltema, så etter jeg hadde kjørt med de i sånn 3 uker så sluttet høyre siden og virke. har prøvd og bytte til en ny pære. men den får ikke noe strøm, kan det være en sikring i så fall hvilken? takk for svar
  8. 0,8 - 0,9 skjer ikke på vanlig kjøring i alle fall! kan tenkte 1,3- 1,4
  9. hvor bor du ? bud 2,5k ? vill ha vinter bil!
  10. bra dette
  11. pris bilder?
  12. borrelås med teip? beveger ikke mye på seg da?
  13. pm sendt, bumperr igjen jeg da
  14. m5 speil front fanger og håndbrekks manskjett svart skinn alt etter e39, ønskes kjøpt posetivt om dette er etter fargen lilla metalikk, usikker på fargekode, skal opptattere etter hvert.
  15. Hei Turobdott Jeg har hatt tidligere erfaring med Kenwood spillere av den typen, har hatt den med bare aux inngang funket utmerket bra forsterker i den, klarte og kjøre to 6x9 og to 12 cm på 350 watt, uten noe problem med ok lyd, bare av spiller forsterker, det kommer klar lyd. eneste er at vist du skal ta vekk orginal spilleren på en bmw så ser det ofte veldig "jalla" ut. men smak og behag eller hva? ville gått for den spilleren finner ikke mye ute på markedet til den prisen. enste negative jeg kommer på er at vist du plukker og roter med spilleren mye så er ikke kvaliteten på plasten velig god. uten om dette vudert denne? http://www.bilradiospes.no/m/shop/?prod ... id=&vn=736 litt bedre kvalitet på plast og genial vist du har iphone eller lignende lykke til videre.
  16. 2 din spiller?
  17. anonsen funker ikke.
  18. ingen som har noe liggende?
  19. Hei ønsker og kjøpe meg noen m5 speil i samme hvilken farge vist noen har gi meg en lyd på pm eller her
  20. ønsker meg noen ok felger med ok dekk, under 2000 kr
×
×
  • Opprett ny...